08.07.202007:00

Lisaks omavahelisele mõõduvõtule oli Pirita rannavolle karikasarja naiste teisel turniiril suurimaks vastaseks tuul, mis nõudis mängijate Riverdance´i sarnaseid liigutusi.

Isegi lohesurfarid korjasid oma varustuse kokku ja tulid merelt ära kommenteerides, et tuul paneb nad liiga lendu. Kõige paremini tulid mängupildi järgi ekstreemsete tingimustega toime ka finaali jõudnud paarid Kristi Nõlvak ja Merilin Paalo ning Maret Kuuse ja Merilyn Jõearu.

Alagruppidest jõudsid täiseduga, ühtegi mängu kaotamata, veerandfinaali Nõlvak ja Paalo, Kuuse ja Jõearu, Monika Sild ja Karen Oja ning Helen Kalju ja Anett Karjamaa. Esimesed kolm nimetatut seljatasid seal oma vastase ja jätkasid poolfinaalis. Karjamaa ja Kalju pidid tunnistama napi 18:21 kaotusega Inga Parve ja Piret Prangeli paremust. Poolfinaalidest väljusid võitjetana Kuuse ja Jõearu võiduga paari Oja ja Sild üle ning Paalo ja Nõlvak võiduga Parve ja Prangeli üle, finaalis olid paremad Nõlvak ja Paalo. 

Kuigi mängude lõppskoori järgi võis tunduda, et turniir kulges Nõlvaku ja Paalo jaoks pingevabalt, siis naised seda ise ei kinnitanud. Paalo lisas: "arvan, et meile tagas edu kohanemisvõime. Suutsime sellistes tormistes tingimustes tuult enda jaoks kõige paremini ära kasutada, proovides kõiki pallivahetusi võimalikult targalt lahendada. Isegi siis, kui enda kaks esimest puudet olid kehvemapoolsed, siis kolmanda puutega püüdsime vastase elu keerulisemaks teha ning suunata palle just nurka, kus tuul segaks vastase mängu kõige rohkem. Lisaks sai vastu tuult ka serviga suurt pahandust teha ja mida mäng edasi, seda paremini kõik elemendid välja hakkasid tulema."

Auhinnalaua kattis A-Treasure by Anu Transtok. Korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid.

Juulikuus toimub Pirital turniir igal esmaspäeval, kordamööda naistele ja meestele. Järgmisena, 13. juulil, on kavas meeste turniir, mida toetavad Burger Kitchen Tänavagurmee ja Europark. Veel on vabu kohti I tugevusgruppi registreerumiseks, registreerumine on avatud SIIN.

Pirita rannavolle karikasari saab teoks tänu sponsoritele: KUMA Design, Jes Kirjastus, Fansurf Surfikool, Maks&Moorits, Merele.ee, A Treasure, Burger Kitchen Tänavagurmee, Europark, Tradehouse, NOBE, Nopri Talumeierei, Elli küünlad, Mesi24.

 

Naiste teise turniiri lõppjärjestus:

1. Kristi Nõlvak, Merilin Paalo

2. Maret Kuuse, Merilyn Jõearu

3. Karen Oja, Monika Sild

4. Inga Parve, Piret Prangel

5.-8. Anett Karjamaa, Helen Kalju

5.-8. Anna-Liisa Peetmaa, Lidia Lellsaar

5.-8. Annaliisa Mals, Maria Säästla

5.-8. Gerli Toomela, Silja Ostrov

 

Kommenteeri uudist

Pirita rannavolle karikasarja naiste teisel turniiril oli suurimaks vastaseks tuul