12.02.201816:40
Peetri Võrkpalliklubi (Foto: Harles Kiveste)

Naiste esiliigas vahetus pühapäeval turniiritabeli liider, kui taaskord tõusis esikohale Peetri Võrkpalliklubi. Põhiturniiri võidu eest heitlevad lisaks Peetrile veel ka Kuressaare ja Ülenurme. 

Eilses kohtumises Tartu Dorpat/TKSK vastu kasutas Peetri esindus koduväljakueelise maksimaalselt ära, saavutades 3:1 (15, 16, -23, 16) paremusega kolm võidupunkti. "Tartul oli väga hea kaitse, raske oli palle maha sokutada. Meil endal tekkisid sisse pikad seeriad, kus pallingu vastuvõtt oli halb või tuli rünnakul liialt palju eksimusi ja sealt ka geimikaotus," kommenteeris mängu järel Peetri naiskonna mängija Margot Lelle. 

Seega ei suutnud tartannad revanši võtta, kui põhiturniiri esimeses ringis jäädi Peetrile koduväljakul 1:3 (-18, 17, -19, -8) alla. 

Kolme kaotuse kõrvale kaheksanda võidu teeninud Peetri Võrkpalliklubi tõusis 25 punktiga esikohale. Kuressaare ja Ülenurme järgnevad ühe vähempeetud mängu juures vastavalt 24 ja 23 punktiga. Tartu Dorpat/TKSK hoiab 8 punktiga viiendat kohta. Kolmapäeval võtab tabeli kuues VK Kramp N1 kodusaalis vastu neljandal kohal paikneva tiitlikaitsja Sparta. Peetri peab oma põhiturniiri viimase mängu 14. märtsil võõrsil Ülenurme vastu. 

 

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN

Kommenteeri uudist

Peetri Võrkpalliklubi tõusis taaskord esimeseks