05.04.201815:00
Peetri Võrkpalliklubi (Foto: Harles Kiveste)

Kolmapäeval pandi pall mängu naiste esiliiga teises poolfinaalseerias, kus on vastamisi põhiturniiri kolmas Ülenurme ja teine Peetri Võrkpalliklubi. Kui põhiturniiri omavahelistes mängudes vajati võitja selgitamiseks nelja geimi, siis eilne vastasseis lõppes kolme geimiga.

Võõrsil mänginud Peetri esindus alustas bravuurikalt, võites esimese geimi 25:15 ja teise 25:19 ülekaaluga. Kuigi kolmas geim oli tasavägisem, lõppes see külaliste 25:20 ja kogu kohtumine seega 3:0 (15, 19, 20) paremusega. Põhiturniiril mängiti omavahel 1:1 viiki, kui võõrsil mänginud võistkonnad võtsid 3:1 võidu.

Samad naiskonnad peavad teise mängu Peetri koduväljakul pühapäeval kell 12. Ülenurme 3:0 või 3:1 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim, ülejäänud tulemused viivad finaali Peetri naiskonna.

Põhiturniiri parim Kuressaare ja põhiturniiril neljandaks tulnud tiitlikaitsja Sparta peavad korduskohtumise Kuressaares pühapäeval kell 13. Avamängus 3:0 võidu saavutanud Kuressaarele piisab finaalkoha kindlustamiseks kahest geimivõidust, Sparta peab omakorda võtma 3:0 või 3:1 võidu ja olema parem ka kuldses geimis.

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN.

Poolfinaalide ajakava ja tulemused:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
1.aprill 2018 kell 14:30 Sparta Spordihoone Sparta Kuressaare 0:3 (-17, -20, -23)
4.aprill 2018 kell 18:30 Tõrvandi Spordihoone Ülenurme Peetri VK 0:3 (-15, -19, -20)
8.aprill 2018 kell 12:00 Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri VK Ülenurme
8.aprill 2018 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Kuressaare Sparta