15.09.201608:00

Eelmise hooaja põhituumikust vaid kuus mängijat säilitanud suvepealinna meeskonna uus koosseis saab selgeks pärast nädalavahetusel toimuvat kodust kontrollturniiri. Asendusi oli vaja leida mängijakarjääri lõpetanud Jaanus Nõmmsalu, Kardo Kõresaare ja Gilbert Bergšteini ning välisklubisse siirdunud Martti Keele, Andrus Raadiku ja Timo Tammemaa asemele.

Tänaseks on käed löödud kahe Läti rahvuskoondise mängijaga:
Toms Švanš, pikkus 198cm, sünd. 1993 – keskblokeerija – eelmine klubi Daugavpilsi Ülikool
Edvarts Buivids, pikkus 199cm, sünd. 1993 – diagonaalründaja – ASK Kuldiga
Leegionärid saabuvad klubi juurde pärast Läti koondise EM valikmänge ehk alles vahetult enne Saja Liiga hooaja algust.

Eelmise hooaja Saja Liiga väärtuslikum mängija Hindrek Pulk pidi seljavigastuse tõttu pooleli jätma testperioodi Poola Plus Liigas osaleva Kielce Effector meeskonna juures. Hindrek on nüüd tagasi Pärnus koduklubi juures. Vigastuse tõsidus, ravi ja mängupausi pikkus selgub pärast lisauuringuid ja spetsialistide hinnanguid. Jätkuvalt ravib põlvevigastust lätlane Aleksandrs Avdejevs ning tema jätkamine selgub alles paari-kolme kuu pärast.

Sel nädalal on testimisel kaks nurgaründajat: venelane Egor Logunov, pikkus 195cm, sünd. 1991, eelmine klubi Jaroslavli Jaroslavitš (Venemaa kõrgliiga A) ja lätlane Aleksandrs Kudrjašov, pikkus 195cm, sünd. 1988, Jelgava Biolars.

Reedel ja laupäeval osalevad Pärnus hooajaeelsel kontrollturniiril soomlaste Pielavesi Sampo (võistkonnas on ekspärnakad Martti Keel ja Andrus Raadik), leedukate Vilniuse Flamingo ja eestlaste Tallinna Selver ja Pärnu VK. „Pärnu Sügis“ turniiri mängude algus Pärnu kesklinna koolide võimlas on 16.09 kell 18 ja 17.09 kell 10

Pärnu VK koosseis 2016/2017 14.09 seisuga:
Sidemängijad: Markkus Keel, Siim Orgvee
Keskblokeerijad: Tamar Nassar, Harri Palmar, Toms Švans (Läti), Mhait-Martin Pool, Madis Parrol
Nurgaründajad: Taavet Leppik, Sander Rätsep (Kanada/Eesti), Märt Tammearu, Siim Tammearu
Liberod: Edgar Järvekülg, Silver Maar
Diagonaalründajad: Hindrek Pulk, Edvarts Buivids (Läti)

Allikas: pvk.ee

 

Kommenteeri uudist

Pärnu VK saab täiendust kahe Läti koondislase näol!