05.02.201716:25
EVF karikavõitja Pärnu SK I

Nädalavahetusel Võrus toimunud kuni 18-aastaste poeglaste EVF karikavõistluste I finaalturniiril võitis kuue võistkonna konkurentsis esikoha Pärnu Spordikool l. Selver Tallinn Spordikool I saavutas teise ja Salva/Kaarsilla Tartu kolmanda koha.

Reedel alanud ja pühapäeval lõppenud turniiril võitis esikoha saavutanud Pärnu Spordikool l kõik viis mängu, loovutades seejuures vaid kaks geimi. Vaid Pärnu võistkonnale 1:3 (-14, -18, 19, -16) tulemusega kaotanud Selver Tallinn Spordikool I saavutas hõbe- ja kolm mängu võitnud Salva/Kaarsilla Tartu pronksmedali.

Esikolmiku järel tuli Spordiklubi Tats Tallinn I kahe võiduga neljandaks ja Rakvere Spordikool ühe võiduga viiendaks. Ainsana ei jõudnud viies vastasseisus võiduni koduvõistkond Võru Spordikool, kes leppis kuuenda kohaga.

Parimad mängijad: Märt Tammearu (Pärnu SK I), Mattias Metsna (Selver Tallinn SK I), Markkus Koddala (Salva/Kaarsilla Tartu) ja Rasmus Meius (SK Tats Tallinn I). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN

Tänavusel hooajal on B-vanuseklassi poeglapsed juba korra omavahel kohtunud, kui novembri alguses toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha viies mängus vaid ühe geimi loovutanud Selver Tallinn Spordikool I. Teise koha saavutas Pärnu Spordikool I ja kolmanda koha Salva/Kaarsilla Tartu.

R 03.02.2017 15:45

Võru spordikool - Selver Tallinn spordikool I 0:3 (-19, -18, -19)

L 04.02.2017 10:00

Selver Tallinn spordikool I - Rakvere spordikool 3:1 (13, 24, -21, 23)

8.

L 04.02.2017 11:30 SK Tats Tallinn I - Võru spordikool 3:2 (23, 21, -19, -21, 10)

9.

L 04.02.2017 13:00 Salva/Kaarsilla Tartu - Pärnu spordikool l 1:3 (-24, 27, -22, -10)

10.

L 04.02.2017 14:30 Rakvere spordikool - SK Tats Tallinn I 0:3 (-20, -14, -17)
11. L 04.02.2017 16:00 Salva/Kaarsilla Tartu - Selver Tallinn spordikool I 2:3 (18, 20, -24, -22, -14)