10.11.201820:35

Meeste Eesti karikavõistlustel pidasid täna veerandfinaali kordusmängu Pärnu Võrkpalliklubi ja esiliigameeskond TalTech/Kiili. Kindla 3:0 (25:19, 25:16, 25:16) paremuse pani maksma Pärnu meeskond, edeneses ühtlasi poolfinaali.

Pärnul on avamängust kaasas 3:1 võit.

Sama tabelipoole teises veerandfinaalis pidasid eile esimese mängu Bigbank Tartu ja esiliigameeskond Tallinna Ülikool, kust Bigbank võttis 3:0 võidu. Seeria teine kohtumine peetakse 25. novembril.

Teises tabelispooles kindlustas viimati poolfinaalikoha Selver Tallinn, kes sai kahel korral jagu Eesti Maaülikooli Spordiklubi meeskonnast. Selle tabelipoole teises veerandfinaalpaaris alistas Rakvere VK sai esimeses ringis kahel korral jagu TalTechist ning läheb veerandfinaalis vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubiga.

Vaata ajakava ja tulemusi!

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on 1 võit ja 1 kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks.      Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.