11.02.201815:55
EVF karikavõitja Pärnu Spordikool

Pühapäeval Rakveres lõppenud kuni 20-aastaste noormeeste EVF karikavõistluste I finaalturniiril võitis esikoha Pärnu Spordikool. Olerex/Veski Mati Tartu tuli teiseks ja Selver Tallinn Spordikool kolmandaks. 

Kuldmedali võitnud Pärnu Spordikool jäi viies mängus kaotuseta, loovutades kokku vaid kaks geimi. Ainult suvepealinna esinduse 3:1 (20, 16, -23, 17) ülekaalu tunnistanud Olerex/Veski Mati Tartu saavutas nelja võiduga hõbe- ja Selver Tallinn Spordikool kolme võiduga pronksmedali. 

Esikolmiku järel tuli kahe võiduga neljandaks koduvõistkond Rakvere Spordikool ja ühe võiduga viiendaks Spordiklubi Tats Kiili. Ainsana võiduta jäänud Võru Spordikool leppis kuuenda kohaga. 

Parimad mängijad: Märt Tammearu (Pärnu Spordikool), Andre Arak (Olerex/Veski Mati Tartu), Timo Lõhmus (Selver Tallinn Spordikool) ja Romet Viiber (Rakvere Spordikool). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN

Käimasoleval hooajal on A-vanuseklassi noormehed juba korra omavahel kohtunud, kui oktoobris peetud Eesti karikavõistlustel võitis kuldmedali Pärnu Spordikool. Selver Tallinn Spordikool saavutas hõbe- ja Võru Spordikool pronksmedali. 

 

Turniiritabel:

  Võistkond Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Pärnu Spordikool 5 15 15:2 5/5
2.  Olerex/Veski Mati Tartu
4 11 13:7 5/5
3. Selver Tallinn Spordikool  10  11:6  5/5
4. Rakvere spordikool 6:11  5/5
5. Spordiklubi Tats Kiili 
3 6:12  5/5
6. Võru spordikool 2:15  5/5

 

Ajakava (Rakvere Rahu hall, Rahu tn 15):

 

Algusaeg   Tulemus

1.

R 09.02.2018 11:00

SK Tats Kiili – Rakvere spordikool

1:3 (-24, -23, 18, -24)

2.

R 09.02.2018 12:45

Pärnu spordikool – Olerex/Veski Mati Tartu

3:1 (20, 16, -23, 17) 

3.

R 09.02.2018 14:30

Võru spordikool– Selver Tallinn spordikool

0:3 (-17, -17, -16) 

4.

R 09.02.2018 16:15

Rakvere spordikool - Pärnu spordikool

0:3 (-17, -20, -10)

5. R 09.02.2018 18:00 Võru spordikool - SK Tats Kiili 0:3 (-21, -16, -22)

6.

R 09.02.2018 19:45 Selver Tallinn spordikool - Olerex/Veski Mati Tartu 2:3 (-22, 22, -21, 12, -18)
7. L 10.02.2018 10:00 Pärnu spordikool - Võru spordikool 3:0 (9, 18, 17) 

8.

L 10.02.2018 11:45 Olerex/Veski Mati Tartu - Rakvere spordikool 3:0 (21, 19, 11) 
9. L 10.02.2018 13:30 SK Tats Kiili - Selver Tallinn spordikool 0:3 (-18, -23, -20) 

10.

L 10.02.2018 15:15 Võru spordikool - Olerex/Veski Mati Tartu 1:3 (-15, -18, 13, -21) 

11.

L 10.02.2018 17:00 SK Tats Kiili - Pärnu spordikool 1:3 (20, -15, -10, -23) 

12.

L 10.02.2018 18:45 Selver Tallinn spordikool - Rakvere spordikool 3:0 (21, 17, 20) 

13.

P 11.02.2018 10:00 Olerex/Veski Mati Tartu - SK Tats Kiili 3:1 (22, -16, 15, 22) 

14.

P 11.02.2018 11:45 Pärnu spordikool - Selver Tallinn spordikool 3:0 (22, 21, 23) 

15.

P 11.02.2018 13:30 Rakvere spordikool - Võru spordikool 3:1 (22, 20, -18, 21) 

Olerex/Veski Mati Tartu

Selver Tallinn Spordikool

Parimad mängijad

Kommenteeri uudist

Pärnu A-vanuseklassi noormehed tulid EVF karikavõitjaks