18.02.201816:55
EVF karikavõitja Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool

Pühapäeval tõmmati Rakvere Spordikeskuses joon alla kuni 16-aastaste tütarlaste EVF karikavõistluste I finaalturniirile, mis lõppes Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool esikohaga. Järgnesid Rakvere Spordikool I  ja Selver Tallinn Audentes I. 

Kuldmedali saavutanud Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool võitis seitsmest mängust kuus, võttes ainsa kaotuse vastu Spordiklubi Tats Kiili I võistkonnalt. Koduvõistkond Rakvere Spordikool I ja Selver Tallinn Audentes I võitsid järgnevatena viis mängu. Seega sai paremusjärjestuse moodustamisel määravaks omavaheline mäng, mille 2:0 (18, 19) paremus tagas hõbemedali Rakvere ja pronksmedali Selveri võistkonnale. 

Omavahelist mängu oli vaja võrrelda ka neljanda-viienda koha määramisel, sest Selver Tallinn Audentes III ja Spordiklubi Tats Kiili I teenisid võrdselt neli võitu. Omavahelise mängu Tatsi vastu 2:1 (-11, 22, 11) võitnud Selver Tallinn Audentes III saavutas seega neljanda ja Spordiklubi Tats Kiili I viienda koha. Kahe võiduga oli kuues Võru Spordikool. Olerex/Veski Mati Tartu I tuli ühe võiduga seitsmendaks ja Viljandi Spordikool samuti ühe võiduga kaheksandaks. Omavaheline vastasseis lõppes seejuures Tartu võistkonna 2:0 (18, 17) ülekaaluga.  

Parimad mängijad: Ragne Rahuoja (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Emma-Stiina Rohtla (Rakvere Spordikool I), Laura-Liisa Maiste (Selver Tallinn Audentes I) ja Karolina Tšuhnenkova (Selver Tallinn Audentes III). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN ja pildid alljärgnevalt!  

Käimasoleval hooajal on C-vanuseklassi tütarlapsed juba korra omavahel kohtunud, kui detsembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha Võru Spordikool. Rakvere Spordikool I saavutas teise ja Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool kolmanda koha.

 

Turniiritabel:

  Võistkond Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool 13 13:4  7/7 
2. Rakvere Spordikool I  12  11:6  7/7  
3. Selver Tallinn Audentes I
12  10:6  7/7 
4. Selver Tallinn Audentes III 11  8:8  7/7 
5. Spordiklubi Tats Kiili I  11  10:7  7/7 
6. Võru Spordikool 4:12  7/7 
7. Olerex/Veski Mati Tartu I 1 7:12  7/7 
8. Viljandi Spordikool 1 5:13  7/7 

 

Ajakava (Rakvere Spordikeskus, Kastani pst 12): 

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 16.02.2018 15:00

Selver Tallinn Audentes III - Rakvere Spordikool I

0:2 (-23, -11) 

2.

R 16.02.2018 15:00

Selver Tallinn Audentes I - Viljandi Spordikool

2:1 (-18, 15, 14) 

3.

R 16.02.2018 16:00

Olerex/Veski Mati Tartu I - Palusalu SK/Tln SpK

1:2 (-17, 23, -6) 

4.

R 16.02.2018 16:00

Spordiklubi Tats Kiili I - Võru Spordikool

2:0 (17, 22) 

5.

R 16.02.2018 17:15

Viljandi Spordikool - Rakvere Spordikool I

1:2 (-10, 23, -10) 

6.

R 16.02.2018 17:15

Selver Tallinn Audentes I - Selver Tln Audentes III

2:0 (20, 15) 

7.

R 16.02.2018 18:15

Võru Spordikool - Olerex/Veski Mati Tartu I

2:1 (-17, 16, 16)

8.

R 16.02.2018 18:15

Palusalu SK/Tallinna SpKool - Spordiklubi Tats Kiili I

1:2 (21, -11, -11) 

9.

L 17.02.2018 10:00

Selver Tln Audentes I - Olerex/Veski Mati Tartu I 2:1 (23, -19, 15) 

10.

L 17.02.2018 10:00

Spordiklubi Tats Kiili I - Rakvere Spordikool I

2:0 (18, 22) 

11.

L 17.02.2018 11:00

Võru Spordikool - Palusalu SK/Tallinna SpKool

0:2 (-16, -9) 

12.

L 17.02.2018 11:00

Viljandi Spordikool - Selver Tallinn Audentes III

0:2 (-14, -24) 

13.

L 17.02.2018 12:00

Rakvere Spordikool I - Selver Tallinn Audentes I

2:0 (18, 19) 

14.

L 17.02.2018 12:00

Olerex/Veski Mati Tartu I - Spordiklubi Tats Kiili I

0:2 (-15, -16) 

15.

L 17.02.2018 13:00

Võru Spordikool - Selver Tallinn Audentes III

0:2 (-23, -22) 

16.

L 17.02.2018 13:00

Palusalu SK/Tallinna SpKool - Viljandi Spordikool

2:0 (23, 23) 

17.

L 17.02.2018 18:00

Rakvere Spordikool I - Olerex/Veski Mati Tartu I

2:1 (-22, 15, 10) 

18.

L 17.02.2018 18:00

Selver Tallinn Audentes I - Spordiklubi Tats Kiili I

2:0 (31, 14) 

19.

L 17.02.2018 19:00

Viljandi Spordikool - Võru Spordikool

1:2 (23, -24, -11) 

20.

L 17.02.2018 19:00

Selver Tln Audentes III - Palusalu SK/Tln SpKool

0:2 (-22, -14) 

21.

P 18.02.2018 10:00

Spordiklubi Tats Kiili I - Viljandi Spordikool

1:2 (18, -18, -9) 

22.

P 18.02.2018 10:00

Olerex/Veski Mati Tartu I- Selver Tln Audentes III

1:2 (18, -24, -14) 

23.

P 18.02.2018 11:00

Palusalu SK/Tln SpKool - Rakvere Spordikool I

2:1 (-17, 22, 10) 

24.

P 18.02.2018 11:00

Võru Spordikool - Selver Tallinn Audentes I

0:2 (-23, -13) 

25.

P 18.02.2018 12:00

Viljandi Spordikool- Olerex/Veski Mati Tartu I

0:2 (-18, -17) 

26.

P 18.02.2018 12:00

Selver Tallinn Audentes III - Spordiklubi Tats Kiili I

2:1 (-11, 22, 11) 

27.

P 18.02.2018 13:00

Rakvere Spordikool I - Võru Spordikool

2:0 (14, 15) 

28.

P 18.02.2018 13:00

Palusalu SK/Tln SpKool - Selver Tln Audentes I

2:0 (15, 13) 

Rakvere Spordikool I

Selver Tallinn Audentes I

Parimad mängijad

Kommenteeri uudist

Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikooli tütarlapsed tulid EVF karikavõitjaks