01.07.201817:05
    Esikolmikud (Foto: Gertrud Alatare)

Paides toimunud rannavolle karikasarja kolmas etapp Värska Vesi Cup lõppes Hanna Pajula ja Kertu Laagi ning Urmas Piigi ja Dimitri Korotkovi võiduga.

Naiste esimeses poolfinaalis kohtusid Hanna Pajula ja Kertu Laak ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Kindlat mängu näidanud Pajula ja Laak võitsid mängu 2:0 ning jäid finaalivastast ootama. Teine poolfinaal kujunes põnevusetenduseks, kui Kristi Nõlvak ja Marie Aasorg võitsid maratonkohtumises 2:1 tulemusega Mari Loormani ja Reet Alase. Kolmandas geimis tagaajaja rollis olnud Nõlvak ja Aasorg võtsid otsustavad punktid enda kasuks seejuures Kristi Nõlvaku heade servide toel.

Kolmanda koha Värska Vesi Cupil võtsid Leiten ja Vink, kes võitsid tasavägises pronksikohtumises 2:1 Alase ja Loormani. Finaalis näitasid taaskord kindlat minekut Pajula ja Laak, kes ei jätnud paarile Nõlvak ja Aasorg suurt sõnaõigust, kui 2:0 ülekaaluga võeti etapi esikoht.

Meeste esimeses poolfinaalis kohtusid Aleksei Povjakel ja Maksim Petrov ning Markkus Keel ja Helar Jalg. Laupäeval turniiri algfaasis toimunud mängus võitsid Keel ja Jalg omavahelise kohtumise 2:1, täna näitasid aga paremat minekut Petrov ja Povjakel, kes teenisid 2:0 ülekaaluga finaalkoha. Teises poolfinaalis näitasid Urmas Piik ja Dimitri Korotkov häid esitusi rünnakul ning Kaspar Pomerantsi ja Rauno Tamme mõned lihtsad eksimused geimide lõppfaasis kallutasid mängu 2:0 resultaadiga Piik - Korotkovile.

Pronksikohtumises olid edukamad Pomerants ja Tamme, kui mõlemad geimid läksid soliidse eduga just Rakverest pärit mängumeestele. Finaalis kohtusid omavahel seega Piik ja Korotkov ning Petrov ja Povjakel. Tartu Premium 7 Cupil kolmanda koha saavutanud Piik ja Korotkov võtsid Paides esikoha, kui finaalis alistati vastased kindlalt 2:0.