Rahvusmeeskonna kohtumised (27.06.2018 seisuga):

Aasta Vastane Võidud Kaotused Tiitliv. Maav. Muud  Kuupäev Koht
1992 Ukraina 3-1   x     29. nov Tallinn
1992 Ukraina   0-3 x     25. okt Kiiev
1993 Rumeenia 3-0       x 18. apr Atatürk
1993 Bulgaaria 3-2       x 19. apr Atatürk
1993 Kreeka 3-0       x   Türgi
1993 Rootsi 3-2       x   Türgi
1993 Türgi (B-koondis)   2-3     x 20. apr Atatürk
1993 Taani   2-3     x   Türgi
1993 Leedu 3-0     x   21. juuni Tallinn
1993 Venemaa 3-1     x   22. juuni Tallinn
1993 Läti   2-3   x   23. juuni Tallinn
1994 Soome   2-3   x   19. aug Pärnu
1994 Soome 3-1     x   20. aug Pärnu
1994 Soome   2-3   x   21. aug Tallinn
1995 Prantsusmaa   1-3     x 01. mai Guarda
1995 Sloveenia   0-3     x 01. mai Guarda
1995 Rumeenia   1-3     x 02. mai Guarda
1995 Norra 3-0       x 03. mai Guarda
1995 Šotimaa 3-0       x 05. mai Esmoriz
1995 Suurbritannia 3-0       x 07. mai Esmoriz
1995 Leedu 3-1     x      
1995 Leedu 3-2     x   27. apr Pärnu
1997 Rootsi   1-3 x     03. mai Katrineholm
1997 Taani   0-3 x     01. mai Lyngby
1997 Soome   1-3   x   22. apr Pärnu
1997 Soome 3-2     x      
1997 Rootsi   0-3 x     26. apr Tallinn
1997 Taani   1-3 x     27. apr Tallinn
1998 Prantsusmaa 2-1       x 18. mai Bielsko Biala
1998 Sloveenia   0-2     x 19. mai Bielsko Biala
1998 Belgia   0-2     x 20. mai Bielsko Biala
1998 Šveits 2-0       x 22. mai Bielsko Biala
1998 Läti   0-2     x 23. mai Bielsko Biala
1998 Leedu   0-2     x 24. mai Bielsko Biala
1998 Soome   1-3   x   11. mai Järvenpää
1998 Soome   0-3   x   12. mai Hollola
1998 Läti   0-3   x   07. mai Pärnu
1998 Läti   0-2   x   06. mai Kuressaare
1998 Soome 2-1     x   13. mai Vierumäki
1999 Soome   1-3   x   08. mai Tartu
1999 Soome   2-3   x   07. mai Viljandi
2000 Soome 3-2     x   04. mai Porvoo
2000 Soome   0-3   x   03. mai Heinola
2000 Rumeenia   0-3 x     18. juuni Pärnu
2000 Inglismaa 3-0   x     04. juuni Pärnu
2000 Austria 3-2   x     27. mai Graz
2000 Rumeenia   1-3 x     10. juuni Bukarest
2000 Läti 2-1       x 12. mai Riia
2000 Iisrael 3-0       x 13. mai Riia
2000 Läti (juuniorid) 3-0       x 13. mai Riia
2000 Läti 3-2       x 14. mai Riia
2001 Inglismaa 3-2   x     26. mai Sheffield
2001 Austria 3-0   x     03. juuni Pärnu
2001 Portugal 3-2       x 04. mai Faro (Portugal)
2001 Brasiilia   0-3     x 05. mai Faro (Portugal)
2001 Norra 3-1       x 06. mai Faro (Portugal)
2001 Soome   1-3     x 16. mai Pärnu
2001 Belgia   0-3     x 17. mai Tallinn
2001 Venemaa (OM-koondis)   2-3     x 18. mai Pärnu
2001 Läti   0-3     x 19. mai Pärnu
2001 Tšehhi   0-3     x 20. mai Tallinn
2001 Soome   2-3   x   27. apr Helsingi
2001 Soome   1-3   x   25. apr Valkeala
2001 Türgi     0-3 x     06. juuli Bursa
2001 Venemaa   0-3 x     07. juuli Bursa
2001 Kreeka   0-3 x     08. juuli Bursa
2002 Tšehhi B koondis   2-3     x 05. mai Brno
2002 Kreeka   1-3     x 06. mai Brno
2002 Taani   0-3     x 07. mai Brno
2002 Aserbaidžaan 3-0       x 09. mai Brno
2002 Inglismaa 3-0       x 10. mai Brno
2002 Küpros 3-0       x 11. mai Brno
2002 Soome 3-2     x   02. mai Pärnu
2002 Soome   1-3   x   01. mai Haapsalu
2002 Läti 3-1   x     14. juuni Tallinn
2002 Gruusia 3-0   x     16. juuni Tallinn
2002 Aserbaidžaan 3-0   x     15. juuni Tallinn
2003 Rootsi 3-1     x   25. apr Falköping
2003 Rootsi   1-3   x   27. apr Falkenbergs
2003 Soome   1-3     x 03. mai Pärnu
2003 Slovakkia   2-3     x 03. mai Pärnu
2003 Soome   1-3     x 04. mai Pärnu
2003 Slovakkia   0-3     x 06. mai Pärnu
2003 Poola   0-3   x   19. mai Szczyrk
2003 Poola   2-3   x   20. mai Szczyrk
2003 Aserbaidžaan 3-1   x     06. juuni Riia
2003 Gruusia 3-0   x     07. juuni Riia
2003 Läti 3-1   x     08. juuni Riia
2003 Tuneesia   1-3   x   16. juuli Sousse
2003 Tuneesia   1-3   x   17. juuli Sousse
2003 Tuneesia   0-3   x   19. juuli Sousse
2003 Tuneesia   0-3   x   20. juuli Sousse
2003 Läti 3-1     x   13. aug Riia
2003 Läti   1-3   x   14. aug Riia
2003 Läti 3-0     x   29. aug Pärnu
2003 Läti 3-0     x   30. aug Pärnu
2003 Türgi   3-0   x     07. sept Pärnu
2003 Ukraina   0-3   x   16. nov Tallinn
2003 Ukraina   1-3   x   17. nov Tallinn
2003 Soome   2-3 x     19. nov Kuopio
2003 Ungari   0-3 x     20. nov Kuopio
2003 Türgi     0-3 x     20. sept Bursa
2004 Rootsi 3-0     x   26. apr Tallinn
2004 Rootsi 3-1     x   27. apr Tallinn
2004 Šotimaa 3-0       x 29. apr Tallinn
2004 Šveits 3-0       x 30. apr Tallinn
2004 Taani 3-1       x 01. mai Tallinn
2004 Rumeenia   2-3     x 03. mai Tallinn
2004 Inglismaa 3-1       x 04. mai Tallinn
2004 Läti 3-1       x 05. mai Tallinn
2004 Ukraina   1-3 x     14. mai Opava
2004 Tšehhi   0-3 x     15. mai Opava
2004 Sloveenia 3-1   x     16. mai Opava
2004 Sloveenia   0-3 x     17. sept Novo Mesto
2004 Tšehhi   1-3 x     18. sept Novo Mesto
2004 Ukraina   1-3 x     19. sept Novo Mesto
2005 Albaania 3-0   x     29. apr Tallinn
2005 Iisrael 3-0   x     30. apr Tallinn
2005 Bosnia ja Hertsegoviina 3-0   x     01. mai Tallinn
2005 Läti 3-0   x     20. mai Vila do Conde (POR)
2005 Portugal   1-3 x     21. mai Vila do Conde (POR)
2005 Austria 3-0   x     22. mai Vila do Conde (POR)
2005 Rootsi 3-0       x 28. mai Pärnu
2005 Rootsi 3-1       x 29. mai Pärnu
2005 Venemaa   2-3     x 04. juuni Tallinn
2005 Venemaa   2-3     x 05. juuni Rakvere
2005 Saksamaa   0-3     x 10. juuni Düren (GER)
2005 Saksamaa   1-3     x 11. juuni Düren (GER)
2005 Soome   0-3     x 18. juuni Salo (FIN)
2005 Soome   1-3     x 19. juuni Vantaa (FIN)
2005 Saksamaa   0-3     x 25. juuni Rakvere
2005 Saksamaa 3-1       x 26. juuni Rakvere
2005 Soome 3-2       x 02. juuli Rakvere
2005 Soome   1-3     x 03. juuli Rakvere
2005 Venemaa   0-3     x 09. juuli Moskva
2005 Venemaa   0-3     x 10. juuli Moskva
2005 Bulgaaria   0-3 x     17. juuli Rzeszow(POL)
2005 Venemaa   0-3 x     16. juuli Rzeszow(POL)
2005 Poola   1-3 x     15. juuli Rzeszow(POL)
2006 Soome B (juuniorid) 3-2       x 10. mai Tallinn
2006 Inglismaa 3-0       x 11. mai Tallinn
2006 Bulgaaria B (juuniorid) 3-0       x 12. mai Tallinn
2006 Põhja-Iirimaa 3-0       x 13. mai Tallinn
2006 Hungari B (juuniorid) 3-1       x 13. mai Tallinn
2006 Valgevene   1-3     x 11. mai Mogiljov
2006 Valgevene (B-koondis) 3-0       x 12. mai Mogiljov
2006 Iisrael 3-0       x 13. mai Mogiljov
2006 Valgevene   0-3     x 14. mai Mogiljov
2006 Bosnia-Hertsegoviina 3-0   x     02. juuni Zagreb
2006 Horvaatia   0-3 x     04. juuni Zagreb
2006 Rootsi 3-1     x   27. mai Rakvere
2006 Rootsi 3-1       x 28. mai Rakvere
2006 Bosnia-Hertsegoviina 3-1   x     16.juuni Rakvere
2006 Iisrael 3-2   x     17.juuni Rakvere
2006 Horvaatia   1-3 x     18.juuni Rakvere
2006 Slovakkia   0-3     x 23. juuli Lamia (Gre)
2006 Horvaatia   0-3     x 21. juuli Lamia (Gre)
2006 Kreeka   1-3     x 22. juuli Lamia (Gre)
2006 Hispaania   0-3     x 28. juuli Valladolid
2006 Horvaatia   0-3     x 29. juuli Valladolid
2006 Türgi   2-3     x 30. juuli Valladolid
2006 Slovakkia 3-1       x 04. aug Rakvere
2006 Hispaania   1-3     x 05. aug Rakvere
2006 Holland   0-3     x 06. aug Rakvere
2006 Saksamaa   0-3     x 11. aug Berliin
2006 Holland   0-3     x 12. aug Berliin
2006 Horvaatia   0-3     x 13. aug Berliin
2006 Valgevene   1-3     x 26. aug Mogiljov
2006 Soome     1-3 x     03. sept Rakvere
2006 Soome     0-3 x     09. sept Tampere
2007 Soome     2-3 x     29. nov Szombathely
2007 Ungari   0-3 x     30. nov Szombathely
2007 Usbekistan 3-0       x 23. nov Kaliningrad
2007 Valgevene 3-1       x 25. nov Kaliningrad
2008 Ungari 3-1   x     16. mai Olsztyn
2008 Poola   0-3 x     17. mai Olsztyn
2008 Montenegro 3-1   x     18. mai Olsztyn
2008 Montenegro 3-1   x     23. mai Tallinn
2008 Ungari 3-0   x     24. mai Tallinn
2008 Poola 3-2   x     25. mai Tallinn
2008 Valgevene   1-3     x 08. mai Mogiljov
2008 Läti 3-0       x 09. mai Mogiljov
2008 Iraan   2-3     x 09. juuli Alma-Ata
2008 Kasahstan   1-3     x 10. juuli Alma-Ata
2008 Tuneesia 3-0       x 11. juuli Alma-Ata
2008 Pakistan 3-1       x 12. juuli Alma-Ata
2008 Valgevene juuniorid 3-0       x 22. aug Võru
2009 Venemaa   1-3 x     03. sept Istanbul
2009 Holland   1-3 x     04. sept Istanbul
2009 Soome   0-3       5.sept Istanbul
2009 Türgi   2-3 x     30.mai Rotterdam
2009 Holland   0-3 x     31.mai Rotterdam
2009 Läti 3-0   x     1.juuni Rotterdam
2009 Hispaania   1-3 x     14.aug Kragujevac
2009 Serbia   0-3 x     15.aug Kragujevac
2009 Rumeenia   1-3 x     16.aug Kragujevac
2009 Tuneesia 3-1       x 21.juuli Ust-Kamenogorsk
2009 Venemaa B   1-3     x 23.juuli Ust-Kamenogorsk
2009 Kasahstan 3-2       x 25.juuli Ust-Kamenogorsk
2009 Kasahstan B 3-0       x 26.juuli Ust-Kamenogorsk
2009 Ukraina 3-0       x 15.mai Mogiljov
2009 Valgevene   1-3     x 16.mai Mogiljov
2009 Läti   1-3     x 17.mai Mogiljov
2009 Tuneesia   1-3   x   4.aug Monastir
2009 Tuneesia   2-3   x   5.aug Monastir
2009 Tuneesia 3-0     x   6.aug Monastir
2010 Läti 3-0     x   7.mai Pärnu
2010 Rootsi 3-0     x   14.mai Tallinn
2010 Saksamaa   1-3 x     30.mai Tübingen
2010 Horvaatia 3-0   x     29.mai Tübingen
2010 Montenegro 3-2   x     28.mai Tübingen
2010 Saksamaa   0-3 x     21.mai Bar
2010 Montenegro 3-2   x     22.mai Bar
2010 Horvaatia 3-0   x     23.mai Bar
2010 Belgia 3-2       x 14.aug Brüssel
2010 Belgia   1-3     x 15.aug Brüssel
2010 Holland 3-1   x     04. sept Pärnu
2010 Holland 3-0   x     12. sept Rotterdam
2011 Kanada   0-4     x 11.aug Pärnu
2011 Türgi   0-3     x 12.aug Pärnu
2011 Läti   1-3     x 13.aug Pärnu
2011 Kanada   2-3     x 14.aug Pärnu
2011 Soome   1-3     x 3.sept Kokkola
2011 Soome   0-3     x 4.sept Seinajoe
2011 Venemaa   0-3 x     10.sept Karlovy Vary
2011 Tsehhi   0-3 x     11.sept Karlovy Vary
2011 Portugal 3-0   x     12.sept Karlovy Vary
2011 Bulgaaria   0-3 x     14.sept Karlovy Vary
2011 Läti 3-2     x   18.nov Pärnu
2011 Montenegro   2-3 x     23. nov Poprad
2011 Türgi   3-0   x     24. nov Poprad
2011 Hispaania   1-3 x     25. nov Poprad
2012 Läti 3-1       x 24.aug Tallinn
2012 Soome   2-3     x 25.aug Tallinn
2012 Türgi   0-3     x 26.aug Tallinn
2012 Suurbritannia 3-0     x   29.aug Tallinn
2012 Suurbritannia 3-1     x   30.aug Tallinn
2012 Holland   2-3 x     7.sept Kortrijk
2012 Iisrael   2-3 x     8.sept Kortrijk
2012 Belgia   2-3 x     9.sept Kortrijk
2012 Iisrael 3-1   x     14.sept Tallinn
2012 Belgia 3-1   x     15.sept Tallinn
2012 Holland   0-3 x     16.sept Tallinn
2013 Rootsi 3-0     x   10.mai Rakvere
2013 Rootsi 3-1     x   11.mai Rakvere
2013 Austria 3-1     x   16.mai Rakvere
2013 Austria   2-3   x   17.mai Rakvere
2013 Valgevene 3-1   x     24.mai Rakvere
2013 Taani 3-0   x     25.mai Rakvere
2013 Läti   2-3 x     26.mai Rakvere
2014 Türgi   0-3 x     3.jaan Ludwigsburg
2014 Saksamaa   0-3 x     4.jaan Ludwigsburg
2014 Horvaatia 3-1   x     5.jaan Ludwigsburg
2014 Valgevene   1-3   x   16.mai Molodechno
2014 Valgevene   1-3   x   17.mai Molodechno
2014 Kreeka 3-0   x     23.mai Poprad
2014 Slovakkia   0-3 x     24.mai Poprad
2014 Ungari 3-1   x     25.mai Poprad
2014 Slovakkia   0-3 x     29.mai Rentis
2014 Kreeka 3-1   x     30.mai Rentis
2014 Ungari 3-1   x     31.mai Rentis
2015 Holland 3-1     x   10.mai Wijchen
2015 Holland 3-0     x   11.mai Zwolle
2015 Šveits 3-1     x   18.mai Tallinn
2015 Šveits 3-0     x   19.mai Tallinn
2015 Rootsi 3-1   x     24.mai Tallinn
2015 Rootsi 3-0   x     31.mai Halmstad
2015 Läti 3-0     x   26. juuni Tallinn
2015 Läti 3-0     x   27. juuni Tallinn
2015 Makedoonia 3-0       x (EL) 10. juuli Pärnu
2015 Makedoonia 3-1       x (EL) 11. juuli  Pärnu
2015 Poola (B-koondis) 3-0       x (EL) 17. juuli Pärnu
2015 Poola (B-koondis) 3-1       x (EL) 18. juuli Pärnu
2015 Austria 3-1       x (EL) 25. juuli Tulln
2015 Austria 3-2       x (EL) 26. juuli Tulln
2015 Taani 3-0       x (EL) 31. juuli Tallinn
2015 Taani  3-1       x (EL) 1. august Tallinn
2015 Iisrael 3-0       x (EL) 7. august Tallinn
2015 Iisrael 3-1       x (EL) 8. august Tallinn
2015 Makedoonia   0-3     x (EL) 13. august Wałbrzych
2015 Poola (B-koondis)   0-3     x (EL) 14. august Wałbrzych
2015 Slovakkia 3-1     x   12. sept Púchov
2015 Slovakkia   1-3   x   13. sept Púchov
2015 Belgia 3-2     x   18. sept Vilvoorde
2015 Belgia 3-0     x   19. sept Vilvoorde
2015 Belgia   2-3   x   20. sept Vilvoorde
2015 Holland   1-3   x   1. okt Rakvere
2015 Holland 3-0     x   2. okt Rakvere
2015 Holland 3-2     x   3. okt Tallinn
2015 Itaalia   0-3 x (EM)     9. okt Torino
2015 Prantsusmaa   1-3 x (EM)     10. okt Torino
2015 Horvaatia 3-0   x (EM)     11. okt Torino
2015 Serbia   2-3 x (EM)     13. okt Busto Arsizio
2016 Valgevene 3-1       x (EL) 3. juuni Enns
2016 Luksemburg 3-0       x (EL) 4. juuni Amstetten
2016 Austria 3-1       x (EL) 5. juuni Enns
2016 Kreeka 3-2     x   9. juuni Izmir
2016 Türgi   1-3     10. juuni Izmir
2016 Hispaania 3-1        11. juuni Izmir
2016 Luksemburg 3-0       x (EL) 18. juuni Rakvere
2016 Austria 3-1       x (EL) 19. juuni Rakvere
2016 Valgevene 3-2       x (EL) 20. juuni Rakvere
2016 Bulgaaria (B-koondis) 3-2       x (EL) 1. juuli Varna
2016 Makedoonia 3-0       x (EL) 2. juuli Varna
2016 Belgia   2-3   x   26. august Lubin
2016 Belgia 3-0     x   27. august Lubin
2016 Belgia 3-1     x   28. august Lubin
2016 Tšehhi   0-3 x     15. sept Craiova
2016 Rumeenia 3-1   x     16. sept Craiova
2016 Makedoonia 3-2   x     17. sept Craiova
2016 Rumeenia   1-3 x     23. sept  Jablonec
2016 Makedoonia   1-3 x     24. sept Jablonec
2016 Tšehhi 3-0   x     25. sept Jablonec
2016 Läti 3-2   x     1. okt Jelgava
2016 Läti 3-0   x     9. okt Tallinn
2017 Portugal 3-1     x   11. mai Vila Flor
2017 Portugal 3-0     x   12. mai Vila Flor
2017 Portugal 3-2     x   13. mai Vila Flor
2017 Hispaania 3-1     x   19. mai Tallinn
2017 Hispaania 3-0     x   20. mai Tallinn
2017 Hispaania   2-3   x   21. mai Tallinn
2017 Venemaa   0-3   x   21. mai Tallinn
2017 Rumeenia 3-1    x     24. mai Tallinn
2017 Kosovo 3-0    x     25. mai Tallinn
2017 Montenegro 3-0    x     26. mai Tallinn
2017 Ungari 3-1    x     27. mai Tallinn
2017 Venemaa   1-3  x     28. mai Tallinn
2017 Hiina Taipei 3-2       x (ML) 2. juuni Bijelo Polje
2017 Tuneesia   1-3     x (ML) 3. juuni Bijelo Polje
2017 Montenegro 3-0       x (ML) 4. juuni Bijelo Polje
2017 Katar 3-0       x (ML) 9. juuni Tallinn
2017 Venezuela 3-0       x (ML) 10. juuni Tallinn
2017 Kreeka 3-2        x (ML) 11. juuni Tallinn
2017 Mehhiko 3-0       x (ML) 17. juuni Leon
2017 Hispaania 3-0       x (ML) 18. juuni Leon
2017 Valgevene 3-1    x     19. juuli Kortrijk
2017 Hispaania 3-0   x     20. juuli Kortrijk
2017 Saksamaa   2-3  x     21. juuli Kortrijk
2017 Slovakkia 3-0    x     22. juuli Kortrijk
2017 Belgia   1-3  x     23. juuli Kortrijk
2017 Holland   2-3    x   9. august Tallinn
2017 Holland   0-3    x   10. august Tallinn
2017 Holland   1-3    x   11. august Tallinn
2017 Hispaania 3-0      x   18. august Tallinn
2017 Hispaania 3-0      x   19. august Tallinn
2017 Hispaania   0-3    x   20. august Tallinn
2017 Soome   2-3 x (EM)     24. august Gdańsk
2017 Serbia   2-3  x (EM)     26. august Gdańsk
2017 Poola   0-3  x (EM)     28. august Gdańsk

 

2018

Slovakkia

3-1

     

x

CEV Kuldliiga

19.mai

Poprad

2018

Belgia

3-1

     

x

CEV Kuldliiga

23.mai

Rakvere

2018

Rootsi

3-1

     

x

CEV Kuldliiga

26.mai

Rakvere

2018

Rootsi

3-0

     

x

CEV Kuldliiga

30.mai

Nyköping

2018

Belgia

 

0-3

   

x

CEV Kuldliiga

3.juuni

Kortrijk

2018

Slovakkia

3-0

     

x

CEV Kuldliiga

6.juuni

Rakvere

2018

Portugal

3-0

     

x

CEV Kuldliiga finaal

13.juuni

Karlovy Vary

2018

Tšehhi

3-0

     

x

CEV Kuldliiga finaal

14.juuni

Karlovy Vary

2018

Portugal

 

0-3

   

x

FIVB Challenger Cup

21.juuni

Matosinhos

2018

Kasahstan

3-1

     

x

FIVB Challenger Cup

22.juuni

Matosinhos

2018

Tšehhi

 

1-3

   

x

FIVB Challenger Cup

24.juuni

Matosinhos

2018

Kuuba

3-0

     

x

FIVB Challenger Cup

25.juuni

Matosinhos

 

2018

Slovakkia

3-0

   

x

   

2.aug

Rakvere

2018

Slovakkia

3-2

   

x

   

3.aug

Rakvere

2018

Slovakkia

3-0

   

x

   

4.aug

Rakvere

2018

Soome

3-2

   

x

   

10.aug

Tallinn

2018

Soome

3-1

   

x

   

11.aug

Tallinn

2018

Soome

3-1

   

x

   

12.aug

Tallinn

2018

Läti

3-1

 

x

   

EM kvalifikatsioon

19.aug

Riia

2018

Iisrael

3-0

 

x

   

EM kvalifikatsioon

22.aug

Tallinn

2018

Iisrael

3-1

 

x

   

EM kvalifikatsioon

26.aug

Raanana


Rahvusnaiskonna kohtumised (26.06.2018 seisuga):

 

Aasta Vastane Võidud Kaotused Tiitliv. Maav. Muud  Kuupäev Koht
1992 Valgevene   0-3 x     29. nov Minsk
1992 Valgevene   0-3 x     25. okt Tallinn
1992 Tšehhoslovakkia   0-3     x    
1992 Sveits   0-3     x   Eura
1992 Soome   1-3     x   Eura
1992 Rootsi 3-0       x   Eura
1993 Taani 3-0       x   Brno
1993 Taani 3-2       x   Brno
1993 Soome   1-3     x 22. juuni Tallinn
1993 Sloveenia   0-3     x   Brno
1993 Poola   0-3   x   24. apr Bielsko Biala
1993 Poola 3-2     x   25. apr Bielsko Biala
1993 Läti   0-3     x 23. juuni Tallinn
1993 Iisrael 3-2       x   Brno
1993 Austria 3-1       x   Brno
1993 Azerbaidzaan   0-3     x   Brno
1994 Soome   0-3   x   19. aug Pärnu
1994 Soome   0-3   x   20. aug Pärnu
1994 Soome   0-3   x   21. aug Tallinn
1994 Norra 3-0     x   07. mai Pärnu
1994 Norra 3-1     x   08. mai Tallinn
1995 Sveits   1-3     x 06. mai Viin
1995 Sloveenia 3-0       x 02. mai Wolfsberg
1995 Prantsusmaa   1-3     x 01. mai Wolfsberg
1995 Portugal   1-3     x 05. mai Viin
1995 Poola   0-3     x 01. mai Wolfsberg
1995 Iisrael   2-3     x 02. mai Wolfsberg
1997 Taani 3-0       x   Bielsko Biala
1997 Soome 3-1       x   Bielsko Biala
1997 Slovakkia   1-3     x   Bielsko Biala
1997 Läti    0-3     x 21. apr Bielsko Biala
1997 Kreeka   1-3     x 20. apr Bielsko Biala
1997 Iisrael 3-0       x 22. apr Bielsko Biala
1998 Türgi (B-koondis) 3-0       x 19. mai Cesme
1998 Šveits 3-0       x 21. mai Cesme
1998 Soome   2-3     x 22. mai Cesme
1998 Soome 3-1     x   09. mai Rovaniemi
1998 Soome 3-1     x   10. mai Rovaniemi
1998 Prantsusmaa   1-3     x 17. mai Cesme
1998 Poola   0-3     x 18. mai Cesme
1998 Hispaania   0-3     x 23. mai Cesme
1999 Soome   1-3   x   07. mai Pärnu
1999 Soome   1-3   x   08. mai Viljandi
1999 Soome   2-3   x      
2001 Taani 3-0     x   28. apr Rodovre
2001 Taani 3-0     x   29. apr Haslev
2001 Rootsi 3-1     x   01. mai Karlskrona
2001 Rootsi 3-0     x   02. mai Karlskrona
2003 Tšehhi   0-3     x 12. mai Brno
2003 Taani   2-3     x 13. mai Brno
2003 Soome (juuniorid) 3-1       x 02. mai Tampere
2003 Soome (juuniorid) 3-0       x 03. mai Tampere
2003 Soome 3-2     x   04. mai Tampere
2003 Soome   0-3   x   21. mai Tallinn
2003 Soome   0-3   x   22. mai Tallinn
2003 Sloveenia   1-3     x 15. mai Brno
2003 Slovakkia   2-3     x 16. mai Brno
2003 Rootsi   1-3     x 11. mai Brno
2003 Rootsi   1-3   x   25. mai Katrineholm
2004 Türgi     0-3     x 13. mai Brno
2004 Tšehhi B-koondis   1-3     x 10. mai Brno
2004 Taani 3-0       x 15. mai Brno
2004 Šveits   0-3     x 14. mai Brno
2004 Rootsi   1-3     x 09. mai Brno
2004 Austria 3-0       x 11. mai Brno
2008 Valgevene juun. 3-2       x 25. mai Baranovits
2008 Soome   0-3 x     31. mai Zagreb
2008 Soome   0-3 x     08. juuni Gabrovo
2008 Norra 3-0   x     04. mai Tallinn
2008 Norra   2-3 x     10. mai Stavanger
2008 Horvaatia   0-3 x     30. mai Zagreb
2008 Horvaatia   0-3 x     07. juuni Gabrovo
2008 Bulgaaria   0-3 x     01. juuni Zagreb
2008 Bulgaaria   0-3 x     06. juuni Gabrovo
2009 Taani 3-0   x     11. jaan Tallinn
2009 Moldaavia   2-3 x     10. jaan Tallinn
2009 Gruusia 3-0   x     09. jaan Tallinn
2012 Läti 3-1     x   17.aug Viljandi
2012 Läti 3-1     x   18.aug Viljandi
2012 Läti 3-2     x   23.aug Riia
2012 Läti 3-1     x   24.aug Riia
2013 Valgevene 3-0     x   26.dets Tallinn
2013 Valgevene   0-3   x   27.dets Tallinn
2013 Valgevene   1-3   x   28.dets Tallinn
2013 Soome   0-3   x   16.mai Tallinn
2013 Soome   0-3   x   17.mai Tallinn
2013 Soome 3-0     x   18.mai Tallinn
2013 Läti 3-0   x     24.mai Daugavpils
2013 Leedu 3-0   x     26.mai Daugavpils
2013 Island 3-0   x     25.mai Daugavpils
2014 Serbia   0-3 x     3.jaan Bakuu
2014 Rootsi 3-1     x   1.mai Katrineholm
2014 Rootsi 3-1     x   2.mai Örebro
2014 Montenegro   0-3 x     10.mai Bar
2014 Leedu   1-3 x     9.mai Bar
2014 Iisrael   0-3 x     5.jaan Bakuu
2014 Bosnia ja Hertsegoviina   1-3 x     11.mai Bar
2014 Aserbaidzaan   0-3 x     4.jaan Bakuu
2015 Taani 3-0     x   30.mai Holte
2015 Taani 3-0     x   31.mai Holte
2016 Leedu 3-1     x   6. mai Alytus
2016 Valgevene   2-3   x   7. mai Alytus
2016 Leedu   0-3   x   7. mai Alytus
2016 Luksemburg 3-0   x     20. mai Tallinn
2016 Taani 3-0   x     21. mai Tallinn
2016 Rootsi 3-2   x     22. mai Tallinn
2016 Läti 3-0     x   4. sept. Kohila
2016 Ungari   1-3 x     16. sept. Èrd
2016 Poola   0-3 x     17. sept. Èrd
2016 Soome 3-2   x     18. sept. Èrd
2016 Poola   0-3 x     23. sept Bielsko-Biała
2016 Ungari   2-3 x     24. sept Bielsko-Biała
2016 Soome   2-3 x     25. sept Bielsko-Biała
2017 Taani 3-1     x   12. mai Brondby
2017 Taani 3-0     x   13. mai Brondby
2017 Taani 3-0     x   14. mai Brondby
2017 Läti 3-0     x   26. mai Riia
2017 Läti 3-0     x   27. mai Riia
2017 Soome 3-1   x     31. mai Viana do Castelo
2017 Saksamaa 0-3   x     1. juuni Viana do Castelo
2017 Sloveenia 0-3   x     2. juuni Viana do Castelo
2017 Prantsusmaa 3-2   x     3. juuni Viana do Castelo
2017 Portugal  0-3   x     4. juuni Viana do Castelo

 

2018

Kosovo

3-0

     

x

CEV Hõbeliiga

20.mai

Ferizaj

2018

Šveits

3-2

     

x

CEV Hõbeliiga

23.mai

Rakvere

2018

Rootsi

 

2-3

   

x

CEV Hõbeliiga

26.mai

Rakvere

2018

Rootsi

3-2

     

x

CEV Hõbeliiga

29.mai

Nyköping

2018

Šveits

3-1

     

x

CEV Hõbeliiga

3.juuni

Thohnex

2018

Kosovo

3-0

     

x

CEV Hõbeliiga

6.juuni

Rakvere

2018

Austria

 

1-3

   

x

CEV Hõbeliiga finaal

16.juuni

Nyköping

2018

Albaania

 

0-3

   

x

CEV Hõbeliiga finaal

17.juuni

Nyköping

 

2018

Läti

3-0

   

x

   

26.juuli

Tallinn

2018

Läti

3-0

   

x

   

27.juuli

Tallinn

2018

Taani

3-0

   

x

   

4.aug

Tallinn

2018

Taani

3-0

   

x

   

5.aug

Tallinn

2018

Kreeka

3-1

   

x

   

9.aug

Volos

2018

Kreeka

 

0-3

 

x

   

10.aug

Volos

2018

Kreeka

 

0-3

 

x

   

11.aug

Volos

2018

Soome

 

2-3

x

   

EM kvalifikatsioon

15.aug

Tallinn

2018

Rootsi

3-1

 

x

   

EM kvalifikatsioon

18.aug

Örebro

2018

Tšehhi

 

0-3

x

   

EM kvalifikatsioon

22.aug

Jablonec nad Nisous

2018

Tšehhi

3-2

 

x

   

EM kvalifikatsioon

25.aug

Tallinn