VÕRKPALLI RAHVALIIGA VÕITJAD

2003 MEHED 1.Vändra Raja KT 2.Viljandi LeviStar 3.Põltsamaa 4.Kullamaa
NAISED 1.Ülenurme 2.Viimsi Võr-võrratu 3.Saarema TÜ 4.ESS SK /  Tallinna
2004 MEHED I GRUPP 1.Elion/Rakvere 2.Viljandi LeviStar 3.Tartu Amor VC 4.Põltsamaa
MEHED II GRUPP 1.Tallinna TEFA I 2.Viljandi Morganfeld 3.Tarvastu 4.Tapa
NAISED I GRUPP 1.Audru 2.Viimsi Võr-Võrratu 3.Saaremaa TÜ 4.Otepää Oti-Audentes
NAISED II GRUPP 1.Are 2.Tallinna Piirivalve SKK 3.Tallinna TEFA 4.Vändra
2005 MEHED I GRUPP 1.Päikesereisid / LõunaLeht 2.Sauga SV 3.Tapa 4.Lasva
MEHED II GRUPP 1.Tarvastu 2.Mõigu VK 3.Paikuse 4.Elion / Tallinn
NAISED 1.Audru 2.Pirita SK 3.Saaremaa TÜ 4.Falck SK / Tallinn
2006 MEHED I GRUPP 1.Tartu vald 2.Vändra Raja KT 3.Tartu Amor VC 4.Paikuse
MEHED II GRUPP 1.Tallinna SC Tempo 2.Rakvere SK 3.Tikkurila/Pärsti 4.Tartu VK Ahjusepad
NAISED 1.Audru 2.Pirita SK 3.Viljandi Timpson-Trading 4.Ülenurme
2007 MEHED I GRUPP 1.Tartu vald 2.VK Tõusev 3.Paikuse vald 4.Haabersti
MEHED II GRUPP 1.Tarvastu 2.Rakvere SK 3.C-Connect 4.Tori
NAISED I GRUPP 1.Viljandi Silindia 2.Saaremaa TÜ 3.Falck Eesti SK 4.Võru vald
NAISED II GRUPP 1.Rakvere 2.Narva SVK 3.Leisi 3.OÜ Hiiu Teed
2008 MEHED I GRUPP 1.TMV-Ülenurme 2.Tartu vald 3.Vändra Raja KT 4.Levistar
MEHED II GRUPP 1.Tarvastu/Lihamees 2.Rakvere SK 3.Tori 4.C-Connect
NAISED I GRUPP 1.Falck SK 2.Silindia 3.Capricorn 4.Audru
NAISED II GRUPP 1.Kunda Nordic Tsement 2.Sõbrad 3.Viljandi SK 4.Valjala
2009 MEHED I GRUPP 1.Tartu vald 2.Elioni SK 3.VK Tõusev 4.Pärnu VK Tervis
MEHED II GRUPP 1.Tallinna TEFA 2.Tapa STEV 3.Pärsti 4.Lasva
NAISED I GRUPP 1.Viljandi Silindia 2.Särtsakas TLÜ tudeng 3.Audru 4.Saaremaa TÜ
NAISED II GRUPP 1.Tähtvere 2.Pärnu VK Tervis 3.Tallinna Retro 4.Rakvere
2010 MEHED I GRUPP 1.SC Tempo 2.VK Tõusev 3.Neemeco 4.Tartu vald
MEHED II GRUPP 1.VK Kramp M1 2Aruküla PMK 3.VK Sahkar 4.Sylvester
NAISED I GRUPP 1.Kunda Nordic Tsement 2.Audru 3.Silindia 4.Särtsakad
NAISED II GRUPP 1.Saaremaa 2.Peetri Sõbrad 3.Võru vald 4.Retro/Sunrent
2011 MEHED A-tugevusgrupp 1.Neemeco 2.Ülenurme 3.Saaremaa 4.Tempo
NAISED A-tugevusgrupp 1.Sprata 2.Ülenurme 3.TTÜ Dynamo 4.Saaremaa
MEHED B-tugevusgrupp 1.VK Kramp 2. C-Connect 3.Murru Vangla  
NAISED B-tugevusgrupp 1.Rae Vald/Peetri Sõbrad 2.Võru Vald 3.Paikuse  
2012 MEHED A-tugevusgrupp 1.Neemeco/Taco Express 2.VK Tõusev 3.Saaremaa 4.VK Tefa
NAISED A-tugevusgrupp 1.Ülenurme 2.Sparta 3.TTÜ Dynamo/Särtsakad 4.Sparta
MEHED B-tugevusgrupp 1.Ahjusepad 2.SK Energia/SK Viktooria 3.Tarvastu  
NAISED B-tugevusgrupp 1.Peetri Sõbrad 2.Võru Vald 3.TTÜ Neemeco  
2013 MEHED A-tugevusgrupp 1.VK Tõusev 2.VK Kramp 3.Läätsed.com  
NAISED A-tugevusgrupp 1.Ülenurme 2.EMÜ 3.Peetri Sõbrad 4.TTÜ Dynamo/Särtsakad
MEHED B-tugevusgrupp 1.VK Tervis 2.Vanglateenistus 3.Eesti Pagar 4. Saue VK
NAISED B-tugevusgrupp 1.Narva SK/Galla SK 2.Retro 3.VK Täht 4. Paide VK
MEHED C-tugevusgrupp 1.Wilsons 2 2.Laekvere 3.Guwalda 4.KB Auto 2
NAISED C-tugevusgrupp 1.SK Räpina 2.Abja/Halliste 3.VK Andekad 4.Aducco
2014 MEHED A-tugevusgrupp 1.VK Tõusev 2.Neemeco/Taco Express 3.Retro 1 4.VK Tervis
NAISED A-tugevusgrupp 1.Saaremaa 2.Dynamo/Särtsakad 3.Sparta 4.Ülenurme
MEHED B-tugevusgrupp 1.Valts 2.Reval Stone 3.Eesti Pagar 4.RockDown
NAISED B-tugevusgrupp 1.Peetri Sõbrad 2.Kiili SK 1 3.Neemeco/Taco Express 4.Narva SK/Galla SK
MEHED C-tugevusgrupp 1.Laekvere 2.WikiWorld 2 3.Palivere SK 2 4. KB Auto 2
NAISED C-tugevusgrupp 1. Kiili II/SEB 2.Hiiu Teed 2 3.Valga LV 4.Must Mamba 2

RAHVALIIGA SUVETURNIIRI VÕITJAD

2003

MEHED

1.Vändra Raja KT

2.Ülenurme

3.Urvaste

4.Türi KSK Alem

NAISED

1.Võru vald

2.Tallinna Piirivalve SKK

3.Raplamaa Segamix

4.Haapsalu VK Hani

2004

MEHED

1.Vändra Raja KT

2.Raplamaa Teknifor

3.Sindi SK Kalju

4.Tartu VK Ahjusepad

NAISED

1.Are

2.Saaremaa TÜ

3.Audru

4.Raplamaa Segamix

2005

MEHED

1.Vändra Raja KT

2.Narva EJ

3.Valga SK Kolmvedu

4.Ülenurme

NAISED

1.Tallinna Piirivalve SKK

2.Tõrva VK

3.Võru vald

4.Räpina SK

2006

MEHED

1.Vändra Raja KT

2.Pärnu VK Tervis

3.Tallinna Neemeco

4.Elioni SK

NAISED

1.Saaremaa TÜ

2.Piirivalve SKK

3.Pärnu VK Tervis

4.Tõrva VK