27.01.201917:00
Selver Tallinn Spordikool I (Foto: Karel Saarna)

Pühapäeval Võru Spordikeskuses lõppenud kuni 18-aastaste poeglaste EVF karikavõistluste I finaalturniiril saavutas esikoha Selver Tallinn Spordikool I. Järgnesid Spordiklubi Tats Kiili I ja Olerex/Veski Mati Tartu. 

Reedel alanud turniiril jäi ainsana kaotuseta Selver Tallinn Spordikool I, saavutades viie võiduga kuldmedali. Spordiklubi Tats Kiili I teenis nelja võiduga hõbe- ja Olerex/Veski Mati Tartu kolme võiduga pronksmedali. Seejuures kaotas Tats ainsa mängu Selverile, kelle vastu asuti 2:1 juhtima. 

Võru Spordikool tuli kahe võiduga neljandaks ja Pärnu Spordikool I ühe võiduga viiendaks. Ainsana võiduta jäänud Selver Tallinn Spordikool II leppis kuuenda kohaga. 

Parimad mängijad: Mathias Külvi (Selver Tallinn Spordikool I), Martin Voit (Spordiklubi Tats Kiili I), Kaspar Vider (Olerex/Veski Mati Tartu ) ja Martin Pekka (Võru Spordikool). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN.

Tänavusel hooajal on B-vanuseklassi poeglapsed juba korra omavahel kohtunud, kui novembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha viies mängus vaid kaks geimi loovutanud Selver Tallinn Spordikool I. Teise koha saavutas Olerex/Veski Mati Tartu ja kolmanda koha Spordiklubi Tats Kiili. 

Selver Tallinn Spordikool I

Spordiklubi Tats Kiili I

Olerex/Veski Mati Tartu

Parimad mängijad

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Selver Tallinn Spordikool I 5 14 15:3 5/5 
2 Spordiklubi Tats Kiili I 4 13 14:3 5/5
3. Olerex/Veski Mati Tartu 3 8 9:8 5/5 
4. Võru Spordikool 2 5 6:11 5/5  
5. Pärnu Spordikool I  1 3 3:12 5/5 
6. Selver Tallinn Spordikool II 0 2 5:15 5/5 

 

Ajakava (Võru Spordikeskus, Räpina mnt 3): 

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 25.01.2019 11:00

Olerex/Veski Mati Tartu - Võru spordikool

3:0 (11, 16, 22) 

2.

R 25.01.2019 12:30

Selver Tallinn spordikool I -Selver Tallinn spordikool II

3:1 (-15, 15, 7, 18)

3.

R 25.01.2019 14:00

Pärnu spordikool I - SK Tats Kiili I

0:3 (-14, -13, -12) 

4.

R 25.01.2019 15:45

Võru spordikool - Selver Tallinn spordikool I

0:3 (-23, -18, -17) 

5.

R 25.01.2019 17:15

Pärnu spordikool I - Olerex/Veski Mati Tartu

0:3 (-18, -22, -30) 

6.

R 25.01.2019 18:45

SK Tats Kiili I - Selver Tallinn spordikool II

3:0 (17, 13, 22) 

7.

L 26.01.2019 10:00

Selver Tallinn spordikool I - Pärnu spordikool I

3:0 (9, 9, 20) 

8.

L 26.01.2019 11:30

Selver Tallinn spordikool II - Võru spordikool 2:3 (-22, 16, 20, -19, -9) 

9.

L 26.01.2019 13:00

Olerex/Veski Mati Tartu- SK Tats Kiili I 0:3 (-16, -23, -14) 

10.

L 26.01.2019 14:30

Pärnu spordikool I - Selver Tallinn spordikool II 3:0 (22, 19, 25) 
11. L 26.01.2019 16:00 Olerex/Veski Mati Tartu - Selver Tallinn spordikool I 0:3 (-12, -17, -18) 

12.

L 26.01.2019 17:30

SK Tats Kiili I - Võru spordikool

3:0 (20, 19, 12) 

13.

P 27.01.2019 10:00

Selver Tallinn spordikool II - Olerex/Veski Mati Tartu

2:3 (-19, 22, -26, 11, -11)

14.

P 27.01.2019 11:30

Selver Tallinn SpKool I - SK Tats Kiili I

3:2 (-16, 22, -22, 13, 6) 

15.

P 27.01.2019 13:00

Võru spordikool - Pärnu spordikool I

3:0 (22, 27, 22) 

Kommenteeri uudist

Otsustavas mängus Tatsi võitnud Selveri poeglapsed võtsid EVF karikavõidu