02.12.201821:00
Eesti karikavõitja Selver Tallinn Spordikool I

Nädalavahetusel Tartus toimunud kuni 16-aastaste poeglaste Eesti karikavõistluste I finaalturniir lõppes Selver Tallinn Spordikool I esikohaga. Neemeco GerardosToys/Kohila vald saavutas teise ja Spordiklubi Tats Kiili kolmanda koha. 

Eesti karikavõitjaks kroonitud Selveri poeglapsed jäid seitsmes mängus võitmatuks, olles otsustavas vastasseisus 2:1 (19, -21, 10) tulemusega paremad Neemeco GerardosToys/Kohila vallast. Enne Selveriga kohtumist kõik kuus mängu 2:0 resultaadiga võitnud Neemeco poeglapsed said kaela hõbemedali.

Põnev oli heitlus ka pronksmedali eest, kui Spordiklubi Tats Kiili ja Põltsamaa Spordikool kogusid võrdselt neli võitu. Seega sai paremusjärjestuse moodustamisel määravaks omavaheline mäng, mille 2:0 (16, 18) võit tagas pronksmedalid Tatsi poeglastele. Napilt esikolmikust välja jäänud Põltsamaa leppis neljanda kohaga. 

Omavaheline mäng sai määravaks ka 5. ja 6. koha moodustamisel, kui Pärnu Spordikool ja koduvõistkond Olerex/Veski Mati Tartu võitsid seitsmest mängust kolm. Omavahelises mängus 2:1 (14, -14, 5) tulemusega peale jäänud Pärnu poeglapsed lõpetasid turniiri seega viienda ja Tartu poeglapsed kuuenda kohaga. Võrkpalliklubi Täht Tallinn tuli ühe võiduga seitsmendaks ja ainsana võiduta jäänud Saaremaa kaheksandaks.

Parimad mängijad: Sander Pärna (Selver Tallinn Spordikool I), Egert Roodi (Neemeco GerardosToys/Kohila vald), Kaur Tõra (Spordiklubi Tats Kiili) ja Sten Kundla (Põltsamaa Spordikool). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN.

 Neemeco GerardosToys/Kohila vald

Spordiklubi Tats Kiili

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Selver Tallinn Spordikool I
7 14 14:2 7/7 
2. Neemeco GerardosToys/Kohila vald 6 13 13:2 7/7   
3. Spordiklubi Tats Kiili  11  8:7  7/7 
4. Põltsamaa Spordikool  4 11  8:7  7/7 
5. Pärnu Spordikool  10  7:9  7/7  
6. Olerex/Veski Mati Tartu
10  8:9  7/7  
7. Võrkpalliklubi Täht Tallinn  3:12  7/7 
8. Saaremaa Spordikool   1:14  7/7  

 

Ajakava (Turu tänav 8 võimla, Tartu): 

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 30.11.2018 11:00

Põltsamaa spordikool - Olerex/Veski Mati Tartu

2:1 (-23, 6, 10) 

2.

R 30.11.2018 12:00

Selver Tallinn spordikool I – VK Täht Tallinn

2:0 (24, 13) 

3.

R 30.11.2018 13:00

Pärnu spordikool - Spordiklubi Tats Kiili

0:2 (-20, -21) 

4.

R 30.11.2018 14:00

Saaremaa spordikool–Neemeco GerardosToys/Kohila vald

0:2 (-17, -14) 

5.

R 30.11.2018 16:00

Võrkpalliklubi Täht Tallinn– Olerex/Veski Mati Tartu 

1:2 (24, -16, -15) 

6.

R 30.11.2018 16:00

Selver Tallinn spordikool I – Põltsamaa spordikool 

2:0 (11, 14) 

7.

R 30.11.2018 17:00

Neemeco GerardosToys/Kohila vald - Pärnu spordikool 

2:0 (17, 20) 

8.

R 30.11.2018 18:00

Spordiklubi Tats Kiili – Saaremaa spordikool 

2:1 (15, -19, 7) 

9.

R 30.11.2018 19:00

Pärnu spordikool - Olerex/Veski Mati Tartu 

2:1 (14, -14, 5) 

10.

L 1.12.2018 10:00

Selver Tallinn spordikool I - Saaremaa spordikool 

2:0 (15, 17) 

11.

L 1.12.2018 10:00

Spordiklubi Tats Kiili –Neemeco GerardosToys/Kohila vald

0:2 (-21, -22) 

12.

R 30.11.2018 19:00

Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Põltsamaa spordikool 

0:2 (-16, -28)  

13.

L 1.12.2018 12:00

Olerex/Veski Mati Tartu- Selver Tallinn spordikool I 

0:2 (-23, -12) 

14.

L 1.12.2018 13:00

Saaremaa spordikool - Pärnu spordikool 

0:2 (-22, -12) 

15.

L 1.12.2018 14:00

Spordiklubi Tats Kiili - Põltsamaa spordikool

2:0 (16, 18) 

16.

L 1.12.2018 15:00

Neemeco GerardosToys/Kohila vald - VK Täht Tallinn 

2:0 (13, 22) 

17.

L 1.12.2018 16:00

Olerex/Veski Mati Tartu - Saaremaa spordikool 

2:0 (12, 17) 

18.

L 1.12.2018 17:00

Selver Tallinn spordikool I - Pärnu spordikool 

2:1 (13, -22, 9)

19.

L 1.12.2018 18:00

Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Spordiklubi Tats Kiili

0:2 (-9, -15)

20.

L 1.12.2018 19:00

Põltsamaa spordikool-Neemeco GerardosToys/Kohila vald

0:2 (-17, -26)

21.

P 2.12.2018 10:00

Pärnu spordikool – Võrkpalliklubi Täht Tallinn

2:0 (18, 17) 

22.

P 2.12.2018 11:00

Saaremaa spordikool - Põltsamaa spordikool

0:2 (-13, -10) 

23.

P 2.12.2018 12:00

Neemeco GerardosToys/Kohila vald  - Olerex/Veski Mati Tartu 

2:0 (13, 19)  

24.

P 2.12.2018 13:00

Spordiklubi Tats Kiili - Selver Tallinn spordikool I 

0:2 (-20, -21) 

25.

P 2.12.2018 14:00

Põltsamaa spordikool - Pärnu spordikool 

2:0 (18, 17) 

26.

P 2.12.2018 15:00

Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Saaremaa spordikool 

2:0 (14, 22) 

27.

P 2.12.2018 16:00

Neemeco GerardosToys/Kohila v - Selver Tallinn Spkool I 

1:2 (-19, 21, -10) 

28.

P 2.12.2018 17:00

Olerex/Veski Mati Tartu - Spordiklubi Tats Kiili 

2:0 (19, 23) 

Kommenteeri uudist

Otsustavas mängus Neemecot võitnud Selveri poeglapsed võtsid kuldmedali