Oliver Venno Istanbuli Galatasaray särgis. Foto: Istanbuli Galatasaray

Oliver Venno ja Istanbuli Galatasaray kaotasid CEV Cupi finaali kordusmängus kodusaalis Itaalia tippklubile Trentino Itasele 2:3 (25:22, 25:21, 16:25, 16:25, 5:15) ning jäid kaotajaks ka kahe mängu kokkuvõttes. Tasuks seega hõbemedal.

Et avamängu oli Trentino võitnud 3:0, vajas Galatasaray korduskohtumisest 3:0 või 3:1 võitu, misjärel oleks tulnud võita ka kuldne geim.

Poolfinaalis oli Galatasaray Venemaa klubi Kemerovo Kuzbassi vastu samuti esimese mängu 1:3 kaotanud, ent suutis kodus sama skooriga parem olla ning seejärel ka kuldse geimi võita ja pääses finaali. See andis lootust, et ka finaalis võiks sama stsenaarium korduda. Kuigi Galatasaray alustas tänast matši hästi ja võitis kaks esimest geimi, kaotati kolm järgmist kindlalt ning kuldset geimi vaja ei läinudki.

Trentino resultatiivseimana tõi 24 punkti (+16) Uros Kovacevic. Galatasaray edukaim oli tavapäraselt Venno, kelle arvele kogunes täna 17 punkti (+10), ta realiseeris 37st tõstest 13 (35%), 2 punkti tuli serviga ja 2 blokiga.

Venno oli kogu CEV Cupi turniiri skoorikuningas, tuues 10 kohtumisega kokku 190 punkti.