30.07.201809:55
  U-16 tütarlapsed

  Pühapäeval lõppes Võrus sellesuvine viimane noorte rannavõrkpalli karikavõistluste etapp, kui kuuendal osavõistlusel käis rannaliival U-16 vanuseklass. Tütarlaste turniiril tegi kaasa 10 ja poeglaste turniiril 6 võistkonda. 

  Kuni 16-aastaste tütarlaste turniiril olid taaskord parimad selle vanuseklassi valitsejannad Karolina Tšuhnenkova ja Aljona Tšuhnenkova, kes võtsid suve neljanda etapivõidu. Võitjatele järgnesid kolmandal etapil Pärnus kuldmedali teeninud Liisa-Lotta Jürgenson ja Lisette Pihor, kes pidid finaali mõlemas geimis tunnistama Tšuhnenkovade minimaalset paremust. Kolmanda koha võitlesid välja Anita Kotkas ja Elina Lebedeva. Kokkuvõttes olid Eesti karikavõistluste edukaimad Tšuhnenkova ja Tšuhnenkova. Pihor ja Jürgenson saavutasid teise ning Võru etapist eemale jäänud Ragne Rahuoja ja Arina Skuratovski kolmanda koha.

  Poeglaste turniiril võtsid etapivõidu Jasper Laus ja Martin Voit. Neile järgnes teisena Läti duo Gabriels Kokins ja Gustavs Auzinš ning kolmandana Sander Pärna ja Egert Roodi. Sarja üldkokkuvõttes läks esikoht lõunanaabritele Kokinsile ja Auzinšile. Teiseks tulid Egor Šarovin ja Marat Islamov ning kolmandaks Laus ja Voit.

  Reedesed U-20 vanuseklassi tulemused on nähtavad SIIN ning laupäevased U-18 ja U-14 tulemused SIIN. Noorte rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlused toimuvad 3.-5. augustil Tartus. Võistluste juhend on nähtav SIIN, registreeruda saab SIIN.   

   

  Paremusjärjestused:

  U-16 tütarlaste Võru etapp

  1. Karolina Tšuhnenkova - Aljona Tšuhnenkova

  2. Liisa-Lotta Jürgenson - Lisette Pihor

  3. Anita Kotkas - Elina Lebedeva

  4. Ave Kuusk - Laura Lillepuu

  5.-6. Mia Marta Olonen - Tuuli Loho

  5.-6. Marie Helene Eensalu - Lisette Loos

  7.-8.  Greteli Vähi - Laura Kaseorg

  7.-8. Anni Sankmann - Kaisa-Liisa Väli

  9.-10. Roosmarii Räim - Emeli Tõnts

  9.-10. Lill Kandimaa - Anastasia Kukina

   

  U-16 poeglaste Võru etapp

  1. Jasper Laus - Martin Voit

  2. Gabriels Kokins - Gustavs Auzinš

  3. Sander Pärna - Egert Roodi

  4. Gerdo Pool - Kaur Tõra

  5. Klavs Vilde - Reinis Rorbaks

  6. Stefan Vaaks - Johann Mattias Üprus

  U-16 poeglapsed

  Kommenteeri uudist

  Noorte rannavõrkpallisarja viimase etapi lõpetas U-16 vanuseklass