17.06.201709:50
  U-20 noormehed

  Reedel algas Kohilas suve esimene noorte rannavõrkpalli karikavõistluste etapp, kui avapäeval oli võistlustules üks vanuseklass. Kolm päeva kestva etapi esimesel päeval võtsid üksteiselt mõõtu kuni 20-aastased noored, laupäeval tulevad liivale kuni 16-aastased ning pühapäeval kuni 18-aastased ja kuni 14-aastased noored. 

  Kuni 20-aastaste neidude esikoha võitsid Annaliisa Mals ja Maria Säästla. Emma-Lota Piirmets ja Gerda Schotter hõivasid teise ning Anne Marit Mereküla ja Karmel Kibuvits kolmanda koha. 

  Kuni 20-aastaste noormeeste turniiri võitsid Nils Rühka ja Lauri Arumeel. Avaetapi hõbemedali said kaela Aleksandr Goidin ja Dmitri Pavlov ning pronksmedali Jan Markus Üprus ja Markus Helde. Laupäeval mängivad Kohilas U-16 vanuseklassi ning pühapäeval U-18 ja U-14 vanuseklassi noored.

   U-20 neiud

  Sarja teine etapp on kavas 7.-9. juulil Pärnus, kolmas etapp 14.-16. juulil Saaremaal ja neljas etapp 21.-23. juuli Viljandis. Noorte rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlused toimuvad 28.-30. juulil Tartus. Noorte rannavõrkpalli karikavõistluste juhend on nähtav SIIN ja Eesti meistrivõistluste juhend SIIN, turniiridele saab registreeruda SIIN

   

  Esimese etapi lõplikud paremusjärjestused:

  U-20 neiud

  1. Annaliisa Mals- Maria Säästla
  2. Emma-Lota Piirmets- Gerda Schotter
  3. Anne Marit Mereküla- Karmel Kibuvits

   

  U-20  noormehed

  1. Nils Rühka- Lauri Arumeel
  2. Aleksandr Goidin- Dmitri Pavlov
  3. Jan Markus Üprus- Markus Helde
  4. Nikita Stog- Danil Garmatjuk
  5. Kromel Kruusmann- Kristo Forsel

   

  Kommenteeri uudist

  Noorte rannavõrkpallisarja avaetapil mängis U-20 vanuseklass