21.07.201820:50
    U-18 poeglapsed

    Laupäeval jätkus Viljandis sellesuvine viies noorte rannavõrkpalli karikavõistluste etapp, kui paremusjärjestuse pani paika U-18 ja U-14 vanuseklass. Ühtekokku käis täna liival 33 võistkonda. 

    Kuni 18-aastaste poeglaste arvestuses näitasid parimat mängu Aleksandr Martynenko ja Markus Maila. Marcus Kuusk ja Rauno Haidla tulid teiseks ning Egor Šarovin ja Marat Islamov sarnaselt eilsele U-20 turniirile kolmandaks. 

    Sama vanade tütarlaste esikoha vääriliselt esinesid eelmisel etapil Tartus teiseks tulnud Ekaterina Koval ja Elizaveta Roslyakova. Kolmanda osavõistluse parimad Karmen Viinapuu ja Grete Raie olid Viljandis teised ning avavõistlusel Kohilas teise koha teeninud Polina Kuznetsova ja Anna Gontšarova kolmandad. 

    Kuni 14-aastaste poiste esikoha võitsid sarnaselt esimesele ja kolmandale osavõistlusele Gustavs Auzinš ja Gabriels Kokins, kellele järgnesid teise koha saavutanud Sergei Rychagov ja Vladislav Svintsov ning kolmanda kohaga lõpetanud Karlis Jaundžeikars ja Edvards Kruminš. 

    U-14 vanuseklassi tüdrukute esikoha saavutasid sarja üldliidrid Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson, kellel on nüüd viiest etapist kirjas neli võitu ja üks kolmas koht. Tänavu kolmel etapil Kattai ja Jürgensoni järel teised olnud Maarja Allik ja Maria Allik järgnesid ka täna teise ning Emma Vilberg ja Lisandra Sepp kolmanda kohaga. 

    Reedesed U-20 vanuseklassi tulemused on nähtavad SIIN, pühapäeval mängivad Viljandis kuni 16-aastased noored. 

     

    Lõplikud paremusjärjestused:

    U-18 poeglapsed

    1. Aleksandr Martynenko - Markus Maila

    2. Marcus Kuusk - Rauno Haidla

    3. Egor Šarovin - Marat Islamov

    4. Meris Pärna - Sander Pärna

    5. Karl Mattias Prangli - Kris Talvist

    5. Pavel Ljubavin - Ilja Chelkunov

    7. Jasper Laus - Egert Roodi

    7. Martin Voit - Gerdo Pool

     

    U-18 tütarlapsed

    1. Ekaterina Koval - Elizaveta Roslyakova

    2. Karmen Viinapuu - Grete Raie

    3. Polina Kuznetsova - Anna Gontšarova

    4. Elina Skuratovski - Ragne Rahuoja

    5. Anita Kotkas - Darja Abramova

    5. Karolina Kibbermann - Sigrit Tänav

    7. Laura Laas - Peppi-Sophia Vehmanen

    7. Sirli Tänav - Martina Kukk

     

    U-14 poisid

    1. Gustavs Auzinš - Gabriels Kokins

    2. Sergei Rychagov - Vladislav Svintsov

    3. Karlis Jaundžeikars - Edvards Kruminš

    4. Stefan Vaaks - Johann Mattias Üprus

    5. Sasha Malov - Mikhail Kydriavtchev

    5. Paul Mihkel Maasalu - Sten-Markus Taasväli

    7. Artur Tšuhnenkov - Daniil Verhogljad

    7. Reinis Aizupietis - Matiss Šalkovskis

    9. Ranel Rahuoja - Hendrik Kose

    9. Martinš Jaundžeikars - Roberts Gutmanis

    9. Evert Vaher - Timo Raidoja

     

    U-14 tüdrukud

    1. Karlotta Kattai - Grete Jürgenson

    2. Maarja Allik - Maria Allik

    3. Emma Vilberg - Lisandra Sepp

    4. Mia Liiva - Hanna Liise Nälk

    5. Pia Marii Leht - Agneta Katrina Eelrand

    5. Hanna Koks - Vanessa Teesalu

     U-18 tütarlapsed

    U-14 poisid

    U-14 tüdrukud

     

    Kommenteeri uudist

    Noorte karikavõistluste eelviimane etapp jätkus U-18 ja U-14 vanuseklassiga