21.02.201915:05

  16. ja 17. veebruaril toimusid Kuimetsa Spordihoones ATO Spordiklubi karikavõistlused, kus osales 47 tüdrukut ja 25 poissi. Ehkki mängiti paarides, kus igas mängus oli erinev paariline, oli arvestus individuaalne.

  2004.-2005. aastal sündinud tütarlaste koondise peatreener Anatoli Kuprijanovitši kommentaar enne autasustamist oli: "eelmisel aastal samal turniiril mängiti veel lastevõrkpalli, peamiselt söötmist ja mõned löögid. Täna oli pilt hoopis teine. Mäng nägi palju rohkem välja suure võrkpalli moodi. Klubide treenerid on teinud head tööd."

  Milline oli turniiri tase? "Korraldajana tunnen kõige rohkem head meelt selle üle, et tüdrukute turniiri tase oli suurepärane. Mõjuva põhjusega puudusid ainult mõned üksikud mängijad. Poiste turniiril on selles osas veel kõvasti arenguruumi, aga ka poisid mängisid tublisti," rääkis turniiri korraldaja Tarmo Rahuoja. 

  Tütarlaste parimateks valiti Anastasija Makunina (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Lisette Loos (Keila Võrkpallikool) ja Elina Lebedeva (MTÜ Tallinna Võrkpalliklubi/Selver). Poeglaste parimateks valiti Egert Roodi (Neemeco GerardosToys/Kohila vald), Oliver Siilbek (Põltsamaa Spordikoll) ja Joosep Põldmaa (SK Tats).

  Võistluste läbiviimist toetasid Rapla vald ja ATO Project OÜ.

   

   

  Kommenteeri uudist

  Noored võistlesid ATO Spordiklubi karikavõistlustel