14.03.201810:25
  Tüdrukud

  10. ja 11. märtsil toimusid Kuimetsa Spordihoones aastatel 2004, 2005 ja 2006 sündinud tüdrukute ning poiste karikavõistlused võrkpallis. Ehkki mängiti paarisvõrkpalli, oli arvestus individuaalne.

  Võistlus viidi läbi King of the Court ehk Eestis tuntud kui Rannakuningas-süsteemis, kus kõik mängud mängitakse erineva paarilisega. Turniirile kaasa elanud treenerite mäletamist mööda ei ole sellises süsteemis Eestis noortevõrkpalli vähemalt viimase kümne aasta jooksul mängitud.

  Tüdrukuid osales laupäeval peetud võistlusel 46. Ühtlasi oli see võimaluseks näidata ennast 2004-2005 noortekoondise treeneritele Anatoli Kuprijanovitšile ja Kaisa Kirikalile. Pühapäevast, 22 osalejaga, poiste turniiri jälgis 2003-2004 noortekoondise abitreener Marko Vantsi. Tema suust kõlas ka väga tabavalt: "Selline süsteem on aus - tulemuses ei saa süüdistada võistkonda, ainult ennast. See, kui kõva mängumees sa tegelikult oled, kui palju oskad ja pingutad, kajastub ka tulemuses."

  Karikavõistluse parimad tüdrukud: Maria Saaron (MTÜ Tallinna Võrkpalliklubi), Merilin Parts (Spordiklubi Tats), Kadri Kangro (Tartu Spordiselts Kalev). Kolm parimat poissi esindasid Kohila Võrkpalliklubi – Egert Roodi, Markus Poomann, Andri Rait Schults.

  Lisaks võrkpallile peeti maha kolmest osavusharjutusest koosnev kehalisivõimeid testiv mitmevõistlus. Parimad olid Lisette Loos (Keila Võrkpallikool) ja Mark Dlinnov (ATO Spordiklubi/K. Palusalu Spordiklubi). Kõik turniiri ja mitmevõistluse tulemused leiab SIIT (tüdrukud) ja SIIT (poisid) ning osavusharjutuste tulemused SIIT (tüdrukud) ja SIIT (poisid)

  Võistluse korraldamisel olid abiks ATO Spordiklubi ja Kristjan Palusalu Spordiklubi noored. Toetajateks Rapla Maakonna Spordiliit ja Eesti Kultuurkapital. Korraldaja tänab kõiki osalejaid, nende treenereid ja vanemaid, toetajaid ja korraldustoimkonda.

  Poisid

  Kommenteeri uudist

  Noored mängisid ATO Spordiklubi karikavõistlustel