13.07.201711:40

Nõo Lihavürsti karikasarja naispaaride seitsmendal etapil oli kohal Eesti rannavõrkpalli raskekahurvägi. Eesti karikasarja edetabeli seitsmest tugevamast paarist oli täiskoosseisus esindatud koguni neli, konkurentsi pakkusid SK Duo klubi noored ja rannakoondise liikmed.

Turniir oli väga võitluslik ja paljudes kohtumises selgus võitja alles kolmandas geimis. Plussringist jõudsid otse poolfinaali Liisa Soomets ja Heleene Hollas ning Triin Kuusk ja Liina Kais. Miinusringist tulid neile vastu Anu Tsirel ja Krista Kotselainen ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Kõige napimalt jäid kohamängudest eemale Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt ning Marje Rosenblatt ja Kadri Viil. Pingelistest poolfinaalidest väljusid võitjatena Soomets ja Hollas ning Leiten ja Vink, finaalis panid enda paremuse maksma Soomets ja Hollas. Kolmanda koha mängus olid kindlamad Kuusk ja Kais.

Sarja üldedetabeli suveräänsete liidritena jätkavad Soomets ja Hollas, tihe rebimine käib teise positsiooni pärast. Šadeiko ja Vengerfeldt edestavad teise koha heitluses napi kahe punktiga Tsirelit ja Kotselainenit. Edetabel on nähtav SIIN

Naispaaride järgmine etapp toimub Tartu Rannakeskuses 19. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine on leitav SIIN.

 

Seitsmenda etapi lõppjärjestus:

1. Liisa Soomets-Heleene Hollas

2. Kadri Leiten-Kristi Vink

3. Triin Kuusk-Liina Kais

4. Anu Tsirel-Krista Kotselainen

5. Jade Šadeiko-Katariina Vengerfeldt

5. Marje Rosenblatt-Kadri Viil

7. Reet Alas-Merlin Paas

7. Ingrid Kiisk-Kaisa Lüütsepp

9. Laura Laas-Maren Mõrd

9. Regiina Malm-Janely Simenson-Plakso

9. Ethel Uibo-Grete Isabel Huik

Kommenteeri uudist

Seitsmendal etapil oli kohal peaaegu kogu Eesti paremik