21.06.201909:15

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste viiendal etapil osales 12 paari, nagu ikka paigutati võistkonnad kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringis tunnistasid vaid võite Ingrid Kiisk ja Kristiine Miilen ning noorte rannakoondise neiud Eva Liisa Kuivonen ja Karolina Tšuhnenkova. Miinusringist jõudsid poolfinaali Reet Alas ja Merlin Paas ning Kadri Leiten ja Anu Tsirel. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa ning Marta Tali ja Ronja Lydia Vehmanen.

Poolfinaalides olid võidukad Kiisk ja Miilen ning Kuivonen ja Tšuhnenkova, finaalis võtsid võidu Kiisk ja Miilen. Pronksikohtumises jäid peale Alas ja Paas, kes tõusid ühtlasi ka Nõo Lihavürsti karikasarja liidriteks. Teisel kohal jätkavad Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa, kolmandale kohale langesid Kadri Leiten ja Kristi Vink.

Nõo Lihavürsti naiste karikasari läheb nädalaks jaanipausile ja jätkub juuli alguses. Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kuues etapp toimub Tartu Rannakeskuses ülejärgmisel kolmapäeval, 3. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine SIIN

 

Naiste viienda etapi lõppjärjestus:

1. Ingrid Kiisk - Kristiine Miilen

2. Eva Liisa Kuivonen - Karolina Tšuhnenkova

3. Reet Alas - Merlin Paas

4. Kadri Leiten - Anu Tsirel

5. Kerttu Lääne - Mari-Liis Tasa

5. Marta Tali - Ronja Lydia Vehmanen

7. Karlotta Kattai - Grete Jürgenson

7. Elina Lebedeva - Lisette Marie Tilk

9. Mia Marta Miller - Marta Kann

9. Emma Vahelaan - Annabel Illison

9. Lisethe Kruus - Marit Anette Huik

9. Renate Pikk - Marje Rosenblatt

 

 

Kommenteeri uudist

Nõo Lihavürsti karikasarja viienda etapi võitsid Ingrid Kiisk ja Kristiine Miilen