13.06.201914:25

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste neljandale etapile tuli mängima 10 paari. Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringi läbisid puhaste paberitega Ingris Suvi ja Liisa Soomets ning Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk. Miinusringist jõudsid poolfinaali Kadi Kalm ja Liina Kais ning Anu Tsirel ja Merlin Paas. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa ning Karlotta Kattai ja Elina Lebedeva.

Poolfinaalides olid võidukad Suvi ja Soomets ning Kure-Pohhomov ja Pikk, finaalmängus näitasid paremat minekut Suvi ja Soomets. Pronksikohtumises olid kindlamad Kalm ja Kais. Nõo Lihavürsti karikasarja juhivad 52 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink, neist kahe punkti kaugusel on Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa, kellest omakorda kahe punkti kaugusel on Merlin Paas ja Reet Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste viies etapp toimub Tartu Rannakeskuses järgmisel kolmapäeval, 19. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine SIIN

 

Naiste neljanda etapi lõppjärjestus:

1. Ingris Suvi - Liisa Soomets

2. Juudit Kure-Pohhomov - Renate Pikk

3. Kadi Kalm - Liina Kais

4. Anu Tsirel - Merlin Paas

5. Kerttu Lääne - Mari-Liis Tasa

5. Karlotta Kattai - Elina Lebedeva

7. Kadri Leiten - Ethel Uibo

7. Marta Tali - Ronja Lydia Vehmanen

9. Stefi Siht - Emma Vahelaan

9. Lisette Marie Tilk - Anete Aurelie Aas

Kommenteeri uudist

Nõo Lihavürsti karikasarja neljandal etapil noppisid võidu Suvi ja Soomets