23.05.201910:45

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste avaetapil osales 8 võistkonda, kes loositi kahte neljasesse alagruppi. Järgnevatel etappidel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi. Esikoha eest pääsesid heitlema mõlema alagrupi kaks paremat.

Esimese alagrupi võitsid geimigi loovutamata Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk, teisena pääsesid poolfinaali Merlin Paas ja Reet Alas. Teise alagrupi võidu noppisid eelmise hooaja karikavõitjad Kadri Leiten ja Kristi Vink, kellele järgnesid Katariina Vengerfeldt ja Ingris Suvi.

Esimeses poolfinaalis võtsid kindla võidu Kure-Pohhomov ja Pikk, teises poolfinaalis jagus pinget viimase punktini ning napi 2:1 võiduga pääsesid finaali Leiten ja Vink. Turniiri võitja selgitamiseks läks samuti vaja kolme geimi, lõpupunktide mängimisel olid kindlamad Leiten ja Vink. Pronksimängu võitsid 2:0 Paas ja Alas, viienda koha kohtumises jäid peale Lääne ja Tasa. Maratonmängus seitsmenda koha eest alistasid Unt-Vengerfeldt turniiri "pesamunad" Laura Laasi ja Lisette Pihori. 

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste teine etapp toimub Rannakeskuses järgmisel kolmapäeval, 29. mail algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine on nähtav SIIN.

 

Naiste esimese etapi lõppjärjestus:

1. Kadri Leiten - Kristi Vink
2. Juudit Kure-Pohhomov - Renate Pikk
3. Merlin Paas - Reet Alas
4. Katariina Vengerfeldt - Ingris Suvi
5. Kerttu Lääne - Mari-Liis Tasa
6. Annabel Huik - Kaidi Kattai
7. Eve Unt - Helle Vengerfeldt
8. Laura Laas - Lisette Pihor

 

Kommenteeri uudist

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste avaetapi võitsid Kadri Leiten ja Kristi Vink