30.06.202014:00

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuuendale etapile laekus 12 meespaari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahe-miinuse-tabelisse, turniiri sisse jäi ka 30-minutiline vihmapaus.

Plussringist jõudsid poolfinaali Siim Tammearu ja Steven Kabanen ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Läbi miinusringi võitlesid ennast kohamängudele edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne. Veerandfinaali koatusega jäid viiendat kohta jagama Priit Tigane ja Lauri Lehiste ning Olari Venno ja Oliver Kallion.

Poolfinaalidest läksid puhaste paberitega edasi Tammearu ja Kabanen ning Pähn ja Kangro. Pronksilahingu võitsid Meilus ja Lääne, finaalis olid paremad Tammearu ja Kabanen. 86 punktiga jätkavad Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, 72 punktiga hoiavad teist kohta Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. SportID 20-eurose kinkekaardi võitis loosiga Mihkel Luidalepp.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste seitsmes etapp toimub Rannakeskuses 6. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

 

Meeste 6.etapi lõppjärjestus:

1. Siim Tammearu - Steven Kabanen
2. Ragnar Pähn - Kunnar Kangro
3. Steven Meilus - Johann Olaf Lääne
4. Reimo Alas - Tõnu Leemet
5. Priit Tigane - Lauri Lehiste
5. Olari Venno - Oliver Kallion
7. Timo Teearu - Silver Vaino
7. Kevin Helimets - Juhan Püvi
9. Mario Liiva - Marti Soosaar
9. Sten Maask - Janno Järvpõld
9. Mihkel Luidalepp - Martin Loimet
9. Aaron Oliver Aaviste - Raigo Strastin

 

Kommenteeri uudist

Nõo Lihavürsti karikasarja kuuenda etapi esikoha noppisid Tammearu ja Kabanen