04.06.201919:30
Tartu Rannakeskus

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kolmandale etapile kogunes 14 paari. Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš ning Johann Olaf Lääne ja Taavi Ruuspõld. Miinusringi kaudu jõudsid nelja parema hulka SK Duo noored Hergo Hansman ja Andreas Junkin ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Kõige napimalt jäid esinelikust välja Kevin Helimets ja Karmo Aros ning Siim Tammearu ja Aaron Oliver Aaviste.

Poolfinaalidest võitlesid ennast finaali Pähn ja Fedoritš ning noored Hansman ja Junkin, finaalis olid kindlamad Pähn ja Fedoritš. Kolmanda koha mängus jäid peale Lääne ja Ruuspõld, vanameistrite saagiks seekord neljas koht. Pärast kolme mängitud etappi on üldarvestuses esikohal Hansman ja Junkin, neile järgnevad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste neljas etapp toimub Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval, 10. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine SIIN

 

Meeste 3. etapi lõppjärjestus:            

1. Ragnar Pähn - Kristo Fedoritš
2. Hergo Hansman - Andreas Junkin
3. Johann Olaf Lääne - Taavi Ruuspõld
4. Reimo Alas - Tõnu Leemet
5. Kevin Helimets - Karmo Aros
5. Siim Tammearu - Aaron Oliver Aaviste
7. Mario Liiva - Marti Soosaar
7. Rainer Kulp – Karl-Joosep Kesküla
9. Marek Peterson - Koit Vaino
9. Sander Lepp - Raigo Jürisoo
9. Rainer Järv - Madis Küüsvek
9. Martin Ruul - Ivo Taul
13. Priit Laos - Siim Kukk
13. Kristo Karp - Kaur Kattai

Kommenteeri uudist

Nõo Lihavürsti karikasarja kolmandal etapil jäid võitmatuks Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš