21.07.201808:20

Rannavõrkpallurid Kusti Nõlvak - Mart Tiisaar Gerardo's Toys osalesid tugevuselt 3* maailmakarika etapil Hiinas Haiyangis. Otse põhiturniirile pääsenud Eesti duo tegi korraliku turniiri ja jõudis 3. ringi, kus nende teekond seekord lõppes. Kokkuvõttes saadi 9. koht.

Eesti duo alustas seekord otse põhiturniirilt, esimeseks alagrupivastaseks oli Tai paar Surin Jongklang - Adisorn Khaolumtarn. Selle kohtumise võitsid eestlased 2:0 (21:17, 21:17) ja tagati ühtlasi alagrupist edasipääs esimesse ringi. Teises ja ühtlasi viimases alagrupimängus mindi vastamisi ameeriklaste Casey Pattersoni - Stafford Slickiga ning sellegi mängu keerasid Nõlvak - Tiisaar enda kasuks, skooriks 2:1 (14:21, 21:15, a15:13). Kaks võitu viisid Eesti duo otse 2. ringi.

Laupäeval peetud 2. ringi kohtumise Prantsuse paari Romain di Giantommaso - Jeremy Silvestre vastu kaotasid Nõlvak - Tiisaar 0:2 (18:21, 17:21) ning 8 sekka ei pääsenud. Turniirilt eestlastele seega 9. koht.

"Viimases mängus prantslastega saime teises geimis oma mängumootori korralikult käima ning jõudsime 14:7 eduseisus tehnilisele ajale. Termomeetril 47. kraadi kuuma ja järjestikused ülestoodud kaitsepallid lõppesid sellega nagu juhtub maratonijooksjal, kes natuke liiga kiiresti ja liiga vara teiste eest ära jookseb.
Seekord tahe ja oskused olid suuremad, kui füüsiline keha lubas ning pidime leppima valusa 2:0 kaotusega. Jälle täiesti uus kogemus ning järgmine kord targemad," kommenteerisid Nõlvak - Tiisaar lõppenud MK-etappi oma Facebooki lehel.

Vaata Haiyangi etapi tulemusi SIIT.

Pärast Hiina etappi mängitakse Jaapanis Tokyos sama taseme turniiri ja seejärel Moskvas 4* turniiril.

Kommenteeri uudist

Nõlvak - Tiisaar said Haiyangi MK-etapil 9. koha