Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar Kuala Lumpuri MK-etapil. Foto: fivb

Rannavolleduo Kusti Nõlvak - Mart Tiisaar Gerardo´s Toys langes tugevuselt kolme tärni MK-etapil Kuala Lumpuris konkurentsist kaheksandikfinaalis. Kokkuvõttes jäi Eesti esipaar turniiril jagama 9. kohta.

Nõlvak - Tiisaar pääsesid otse põhiturniirile ja mängisid C-alagrupis. Seal suudeti teenida kaks võitu ja tagati seeläbi pääs otse teise ringi.

Seal oli vastaseks Saksamaa paar Alexander Walkenhorst - Sven Winter, kes kukutasid meie mehed konkurentsist tulemusega 2:0 (21:15, 21:17). "Võitlesime vapralt, aga nende taktika toimis hästi ning 0:2 kaotusega meid turniirilt välja kupatatigi," kommenteerisid eestlased oma fännilehel. 

Esimeses alagrupimängus alistati 2:1 (21:16, 19:21, 15:13) Austria duo Christoph Dressler - Alexander Huber. Teises alagrupikohtumises mängiti alagrupi võidule sakslaste Philipp Arne Bergmanni - Yannick Harmsiga, kes avamängus said 2:0 jagu šveitslastest Quentin Metralist - Florian Breerist. Avageimi võitsid Nõlvak - Tiisaar 21:19, teine vaatus kujunes väga tasavägiseks ja selle suutsid eestlased lõpuks võita tulemusega 24:22. Alagrupi esikoht tagas meie paarile otse koha teises ringis.

"Hommikune mäng oli mõlemalt poolt rabe ja vigaderohke, oli ju turniiri esimene mäng ka. Lõpus olime ise kindlamad ja võtsime oma. Kuum oli küll, mul käis vahepeal ikka pea ringi ja pulss puperdas seal üleval kuskil. Hea näha, et kõige otsustavamate punktide mängimises oleme sammu edasi astunud küll," kommenteeris Nõlvak avamatši. "Teine mäng oli palli taga ajamine tuules. Suutsime olukorda veidi paremini aktsepteerida ja kohaneda kui sakslased. Sakslased on alati väga korrektsed ja distsiplineeritud oma mängus, tuulega peab aga vahel igasuguseid trikke tegema, et punkti saada. See tuli meil paremini välja ja aitasime üksteist ka platsil palju. Sakslased paistsid rohkem pinges olevat," lisas rannavõrkpallur.

Kommenteeri uudist

Nõlvak - Tiisaar langesid Kuala Lumpuri MK-etapil konkurentsist kaheksandikfinaalis