11.01.201813:05
Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar.

Eesti rannavõrkpalliduo Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar Gerardo’s Toys alustasid täna oma hooaja teist turniiri, kui Tšehhis Pelhrimovis osaleti CEV Masters sarja turniiril. Kvalifikatsioonist alustanud eestlaste vastasteks olid avakohtumises itaallased Alex Ranghieri/Marco Caminati. Mängust tuli võitjana välja tugev Itaalia paar, kes viimasel MK-etapil Haagis sai 5. koha.

Esimese geimi võitis Eesti duo 21:17, ent kaks järgmist kuulusid vastasele vastavalt 23:21 ja 15:6 ja tulemusega 2:1 pääses kvalifikatsiooni teise ringi Itaalia paar. Matš kestis 47 minutit.

Nõlvak tõdes, et kuigi kaotusest on kahju, näidati heal tasemel võrkpalli. "Esimeses geimis mängisime väga hästi ja vastased eksisid ka, saime nad kohe surve alla. Teine geim oli väga tasavägine kuni lõpuni välja, surusime lühemat meest Caminattit serviga ja saime tema pealt punkte, aeg-ajalt kiusasime ka (net-patroller) Ranghierit, kes ei olnud ka kõige kindlam, kuid geimi kõige otsustavamad hetked jällegi olid nemad veidi kindlamad. Mõned omavead jäävad pahasti meelde, aga riskida tuleb sellise paari vastu kindlasti ja alguses see tasus ära ka. Kolmandas geimis jäime servi vastuvõtuga hätta ja andsime initsiatiivi kohe alguses neile, aga võitlesime lõpuni. Mängisime head rannavõrkpalli ja selle üle on väga hea meel," võttis Nõlvak kohtumise kokku.

Veebruaris teevad mehed tõsisema trenniperioodi ja järgmisena osaletakse veebruari lõpus peetavalt Kish Islandi MK-etapil.

Kommenteeri uudist

Nõlvak – Tiisaar kaotasid CEV Masters turniiril tasavägise mängu