20.04.201717:50
Foto: fivb.com

Gerardo´s Toys rannavollepaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar jätkavad oma edukat nädalat Hiinas, kus Xiamenis peetaval MK-etapil on jõutud põhiturniirile.

 

Mäletatavasti tõusid meie mehed pühapäeval Malaisias Langkawis karjääri jooksul esmakordselt maailmakarikavõistlustel poodiumile, nüüd ollakse juba võistlustules kolme tärni tugevusega turniiril Xiamenis. 

Kvalifikatsiooniturniiril läksid Nõlvak ja Tiisaar vastamisi sakslaste Lorenz Schümanni ja Julius Tholega. Hooaja alguses Iraanis mängitud Kish Islandi turniiril olid vastased saanud neljanda koha, meie paar jagas 17. positsiooni. Täna ei maksnud need tulemused aga midagi ja Nõlvak – Tiisaar noppisid 21:16, 21:18 eduga pääsme põhiturniirile.

„Mängu ajal oli mõnus rahu väljakul, teadsime mida tegema peame ja tundsime ennast päris kindlalt. Eelnevatest mängudest saadud enesekindluse lainel jätkasime väga julgete sooritustega ja midagi väga tagasi ei hoidnud. Kokkuvõttes väga hea mäng meilt. Side-out toimis ja noppisime bloki-kaitsega korralikult. Vaid üks suurem mõõn oli teise geimi alguses, aga pärast time-out´i olime vanas rütmis tagasi,” võttis Kusti Nõlvak eduka matši kokku.

Põhiturniiril ehk 32 parema seas on meie meeste vastasteks reedel kell 9:00 algavas matšis uus Saksamaa duo: Armin Dollinger ja Jonathan Erdmann. Erdmannil on 2013. aastast ette näidata MM-i pronks, Dollinger oli samal aastal universiaadil hõbemedalil ja aasta varem üliõpilaste MM-il poodiumi kõrgeimal astmel. Selle hooaja parimaks saavutuseks on Kish Islandi üheksas koht. 

Kommenteeri uudist

Nõlvak – Tiisaar Hiinas: ühed sakslased alistatud, teised ootavad ees