08.08.201611:45

Koduse tugevaima rannavolle sarja, NIVEA Grand Prix’ tänavune hooaeg saab otsa reedel ja laupäeval Tõrvas, kus selguvad Eesti meistrid naiste arvestuses. Reedel on Frendit Cup turniiril kavas põhiturniiri kohtumised, laupäeval jätkub turniir veerandfinaalidega. Turniirile kirja pannud paaridega saab tutvuda SIIN.

Eelmisel aastal võitsid meistritiitli Kristi Nõlvak ja Mari-Liis Graumann, kes alistasid finaalis Kristel Kiensi ja Anett Hollase. Pronksmedalid kuulusid Kadi ja Kaia Mägile.

Tänavu asub Nõlvak tiitlit kaitsma Kristiine Miileniga, Anett Hollase paariliseks on Juudit Kure-Pohhomov. Nemad võitlevad ühtlasi ka viieetapilise sarja üldvõidu nimel. Eestit ka tudengite MM-il esindanud naispaaril on 204 punkti, tosina võrra enam on Kertti Külmal ja Eliise Hollasel. 

Lõppenud nädalavahetusel Kuressaares peetud meeste meistrivõistlustel triumfeerisid Kristo Kollo ja Karl Jaani, kes alistasid finaalis Kaspar Pomerantsi ja Mihkel Tanila. Pronksmedalid said kaela Urmas Piik ja Tanel Uusküla. Turniiri kokkuvõtvat saadet näeb Kanal 12 vahendusel homme, 9. augustil kell 23:30.

 

Kommenteeri uudist

NIVEA Grand Prix hooaeg lõppeb Tõrvas