09.07.201809:20
  2018. aasta osalejad

  1.-7. juulil toimus Otepää külje all Veski spordikeskuses järjekorras neljas Argo Meresaare spordilaager. Laager tegi taaskord uue osavõturekordi, kui kohale oli tulnud 78 last üle Eesti. 

  Tahtjaid oli rohkemgi, kuid just selline oli laagrikompleksi maksimaalne mahutavus. Eelmisel aastal toimunud kolmandast laagrist võttis osa 70, teisest 65 ja esimesest laagrist 48 last. 

  Nagu juba traditsiooniks saanud, mahtusid päevadesse võrkpall, ÜKE-treeningud, võistkondadevahelised mõõduvõtud nii köögis kui maastikumängus, samuti toimus suur "Su nägu kõlab tuttavalt" vabaõhukontsert. 

  Teisel päeval külastasid laagrit Tartu maleva kaitseliitlased Janek Haar ja Kalev Tollimägi. Juttu tuli sellest, kuidas metsa eksinult käituda ning omal käel metsast välja saada. Praktilise ülesandena tuli võistkondadel ise tehtud kanderaamiga metsast välja kanda eksinud ja viga saanud laps. 

  Samuti külastas laagrit rahvuskoondise kapten Kert Toobal, kes rääkis lastele tippu jõudmise ja kaua tipus püsimise saladustest. Lisaks sellele vaagiti rahvuskoondise hea esinemise tagamaid ning enne lahkumist said lapsed särkidele autogrammid ja Kerdiga koos ka pildile. 

  Kokkuvõttes võib laagriga igati rahule jääda. Nagu laagrilaste esindaja Madis viimasel liputseremoonial sõnas, suutis korraldustiim ka sel aastal pakkuda kamaluga üllatusi, noored said teha kõvasti trenni, õpiti hoolima ja arvestama kõrval seisvate sõpradega ning harjutati tiimitööd. 

  Korraldustiim soovib tänada kõiki toetajaid, tänu kellele said lauale auhinnad ja kaetud osade laste osavõtutasud. Õla panid alla Jalaexpert, TeeAru Grupp, VIPPA, SALVEST, Tehvandi Spordikeskus, A-Karuse AS, JOMA, Photopoint.

  Kohtumiseni juba järjekorras viiendas laagris, 1. juulil 2019! 

  Kommenteeri uudist

  Neljas Argo Meresaare laager püstitas osavõturekordi