Homme alustavad neli meie paari Vilniuses Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) rannavõrkpalli U18 vanuseklassi meistrivõistlusi.

Noormeeste seas asub võistlustulle 17 paari, kelle seas on ka Karl Jaani juhendatavad Mattias Metsna/Timo Lõhmus ja Märt Tammearu/Rasmus Meius. Meie duode kõrval on turniiril kolm paari Leedust, Poolast ja Venemaalt. Kaks esindust on lisaks meile Lätil ja Ukrainal. Üks paar on Armeeniast ja Valgevenest.

Neidudest hakkavad Leedus mängima Kristjan Kaisi juhendatavad Jade Šadeiko/Katariina Vengerfeldt ja Karoliina Käen ning Emma-Stiina Rohtla. Mõlemad näitasid head minekut nädalavahetusel toimunud noorte Eesti meistrivõistlustel. Šadeiko ja Vengerfeldt võitsid U18 vanuseklassis kuldmedali ja kaks aastat vanemate seas hõbeda. Samasuguse medalisaagi kogusid ka Käen ja Rohtla, kes võitsid U16 vanuseklassi ja said Šadeiko ja Vengerfeldti järel hõbeda.

Vilniuses on meie paaridel 14 konkurenti, kellest kolm tulevad nii Leedust, Ukrainast kui Venemaalt. Läti ja Poola duosid on kaks ja Valgevenet esindab üks paar.

Täpsemat infot turniiri kohta leiab võistluste koduleheküljelt.

Eelmisel aastal olid edukamad meie noormeeste paarid, kui nii Märt ja Siim Tammearu ning Mattias Metsna ja Silver Maar lõpetasid turniiri seitsmenda kohaga.

Kommenteeri uudist

Neli rannavolle paari alustavad EEVZA U18 meistrivõistlusi