19.11.201812:45
Peetri Võrkpalliklubi (Foto: Harles Kiveste)

Naiste esiliigas jätkab täiseduga Ülenurme, kes võttis kolmanda võidu. Eduaks oli ka hooaega kaotusega alustanud tiitlikaitsja Peetri Võrkpalliklubi, saavutades teise järjestikuse võidu.

Eilses kohtumises loovutas koduväljakul mänginud Ülenurme 2017. aastal meistriks kroonitud Spartale ühe geimi, kuid ülejäänud kolmes geimis oldi külalistest üle. Järjekordsed kolm punkti tabelisse kirjutanud Ülenurmele läks liidrite heitluses kirja 3:1 (24, 19, -14, 22) võit.

Möödunud nädalal peeti veel teinegi mäng, milles läksid vastamisi Peetri Võrkpalliklubi ja VK Kramp N1. Turniiritabeli kolmanda ja neljanda naiskonna vastasseis kujunes äärmiselt tasavägiseks, pakkudes koguni kolm kahepunktilise vahega lõppenud geimi. Kodupubliku rõõmuks jäi lõpuks peale Peetri esindus, kelle hooaja teine võit tuli numbritega 3:2 (25, -23, 9, -23, 12).

Kõik kolm mängu võitnud Ülenurme hoiab maksimaalse üheksa punktiga esikohta. Neljast mängust pooled võitnud Sparta järgneb kuue, Peetri Võrkpalliklubi viie (kolmest mängust) ja VK Kramp N1 kolme (kolmest mängust) punktiga. Gerardo's Toys/Neemecol on viiendana kirjas üks punkt. 2. detsembril võõrustab Kramp Ülenurmet ja 3. detsembril Gerardo's Toys/Neemeco Peetri Võrkpalliklubi.

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
12.november 2018 kell 19:15 Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri VK VK Kramp N1 3:2 (25, -23, 9, -23, 12)
18.november 2018 kell 16:30 Tõrvandi Spordihoone Ülenurme Sparta 3:1 (24, 19, -14, 22)
2.detsember 2018 kell 16:30 Tallinna Heleni Kool VK Kramp N1 Ülenurme
3.detsember 2018 kell 18:45 Tallinna 32. Keskkool Gerardo's Toys/Neemeco Peetri VK