05.10.201809:50
Sparta naiskond 2017/2018 hooajal

Neljapäeval sai alguse naiste esiliiga uus hooaeg, kui esimestena käisid väljakul Sparta ja VK Kramp N1.

Tänavusel hooajal on naiste esiliigas võistlemas viis võistkonda, kes mängivad esmalt omavahel turniirisüsteemis, üks mäng kodus, teine võõrsil. Seejärel toimuvad play-off mängud. Põhja-Eestist on võistlustules neli esindust, kelleks on VK Kramp N1 (Tallinn), Gerardo's Toys/Neemeco (Tallinn), Sparta (Tallinn) ja Peetri Võrkpalliklubi. Lõuna-Eesti au kaitseb Ülenurme.

Esimeses mängus tundis võidurõõmu eelmise hooaja neljas võistkond Sparta, kes oli kodusaalis toimunud kohtumises kolmes geimis üle eelmise hooaja kuuendast naiskonnast VK Kramp N1-st.  Avageimis loovutasid võõrustajad külalistele vaid 12 punkti. Tasavägise teise ja kolmanda geimi kallutas Sparta enda kasuks vastavalt 25:22 ja 26:24 tulemusega, võttes seega 3:0 (12, 22, 24) võidu.

Järgmine naiste esiliiga mäng on kavas 14. oktoobril, kui Tõrvandi Spordihoones mängivad punktide eest Ülenurme ja Gerardo's Toys/Neemeco.