15.08.201913:25

Credit24 karikasarja naiste kuuendal etapil osales üheksa võistkonda.

Alagrupist mängisid ennast otse poolfinaali Johanna Maar ja Ave Kuusk ning Gerli Toomela ja Silja Ostrov. Play-off mängudest pääsesid poolfinaali ka Kädi Böckler ja Marta Nelis ning Mari Loorman ja Marie Aasorg.

Esimeses poolfinaalis kohtusid Toomela ja Ostrov ning Loorman ja Aasorg. 2:0 (15:9, 15:9) tulemusega jäid peale Toomela ja Ostrov. Teine poolfinaal kulges märksa pingelisemalt, kui Maar ja Kuusk ning Böckler ja Nelis mägisid sisuliselt terve kohtumise punkt-punktis. Mõlema geimi lõpus olid siiski kindlamad Böcker ja Nelis, vastavalt 16:14 ja 15:13. 

Pronksimängus võitlesid Loorman ja Aasorg ning Maar ja Kuusk. Poodiumile pääsesid seekord noored Maar ja Kuusk, võit võeti 15:10 ja 15:13 resultaadiga.

Finaalis oli Böckleril ja Nelisel võimalus võtta revanš Toomela ja Ostrovi vastu, kuid see neil ei õnnestunud ning järjekordse etapivõidu napsasid Toomela ja Ostrov. Finaali lõppseisuks jäi 2:0 (15:9, 15:12). 

24. augustil toimub Grand Slam, kus on võimalik noppida topelt koguses punkte. Meeste ja naiste esikolmikule on vastavalt punktide summale rahalised auhinnad. Oma punktisumma ja täpsema info leiab SIIT. Naiste viimane etapp toimub kaks päeva enne Grand Slami ehk 22. augustil.

Turniiri toetasid ja auhinnad panid välja: Credit24, Maks & Moorits, Red Bull, Forum Cinemas, TradeHouse, Deja Vu, SeaRay, AdGorilla, Baltic Boat, Venus Club, TerasBeach ja A. Le Coq. 

 

Naiste kuuenda etapi järjestus:

1. Gerli Toomela/Silja Ostrov

2. Kädi Böckler/Marta Nelis

3. Johanna Maar/Ave Kuusk

4. Mari Loorman/Marie Aasorg

5. Monika Sild/Karen Oja

6. Karmen Viinapuu/Grete Raie

7. Maria Säästla/Annaliisa Mals

8. Marianne Agu/Helina Loor

9. Anna-Liisa Peetmaa/Sille Sisas

 

 

Kommenteeri uudist

Credit24 karikasarjas olid taaskord võidukad Toomela ja Ostrov