04.07.201912:10

Tugeva tuulega tuli Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuuendale etapile mängima 9 meespaari. Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist tulid võidukalt läbi edetabeli liidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Lauri Lehiste ja Priit Tigane. Miinusringist pääsesid esinelikusse Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Mario Liiva ja Marti Soosaar ning Kevin Helimets ja Romet Viiber.

Poolfinaalides olid võidukad Meilus ja Lääne ning Pähn ja Fedoritš, finaalmängus said magusa revanši eelringis kaotatud mängu eest Pähn ja Fedoritš. Kolmas koht kuulus SK DUO noormeestele Hansmanile ja Junkinile. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad 94 punktiga Meilus ja Lääne, teist kohta hoiavad 74 punktiga Hansman ja Junkin.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste seitsmes etapp toimub Tartu Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval, 8. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine SIIN

 

Meeste kuuenda etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn - Kristo Fedoritš

2. Johann Olaf Lääne - Steven Meilus

3. Hergo Hansman - Andreas Junkin

4. Lauri Lehiste - Priit Tigane

5. Mario Liiva - Marti Soosaar

5. Kevin Helimets - Romet Viiber

7. Marek Peterson - Koit Vaino

7. Reimo Alas - Tõnu Leemet

9. Priit Laos - Siim Kukk

 

Kommenteeri uudist

Pähn ja Fedoritš võtsid Nõo Lihavürsti karikasarjas hooaja teise etapivõidu