15.01.202012:10

  Haapsalu Coop toetab kohalikus spordikoolis jaanuarist avatud laste võrkpallitreeninguid uute pallidega.

  Haapsalu Coopi juhatuse esimehe Raimond Lunevi sõnul soovivad nad pallide soetamisega kaasa aidata kodulinna laste sportlikule arengule. Lunevi sõnul on võrkpallitreeninguid Haapsallu pikisilmi oodatud. "Kindlasti on see projekt vajalik ja hea laste tervisele ning tõstab Haapsalu laste vabaaja sisustamise kvaliteedi uuele tasemele," usub Lunev.

  EVF-i president Hanno Pevkur peab läänlaste ettevõtlikust vägagi tervitatavaks: "Tore, et väikelinna edukas ettevõte on võtnud südameasjaks kohaliku noortevõrkpalli toetamise ja ehk motiveerib see nende eeskujul ka teisi firmasid noortevõrkpalli arendamisele õlga alla panema," loodab Pevkur.

  EVF-i noortetöö arengujuht Rando Soome sõnul on laste võrkpalligrupi avamine Haapsalu spordikoolis oluline sündmus kogu Läänemaa jaoks. "Haapsalu oli Eestis üks viimaseid kantse, kus lastele võrkpalliõpetust ei jagatud, nüüd on ka see lünk tänu kohalikele võrkpallientusiastidele ja treener Meelis Nukkile täidetud,“ sõnab Soome ja kiidab linna kaubanduse lipulaeva Coopi tahet toetada tulevikutegijaid pallide näol. "Olen veendunud, et kunagi näeme ka Haapsalust pärit mängijate jõudmist Eesti noorte- või isegi täiskasvanute koondisse."

  Jaanuari algusest alanud treeningud on juhendaja Meelis Nukki sõnul suurepäraselt käima läinud, esimestes trennides oli kohal rohkem kui 30 last. Treeningud toimuvad esmaspäeviti, neljapäeviti ja reedeti Wiedemanni spordihoones.

  Kommenteeri uudist

  Haapsalu Coop toetab kohalikke võrkpallilapsi uute pallidega