01.02.201912:40
Eesti Maaülikooli Spordiklubi (Foto: Allan Mehik)

Meeste esiliigas on põhiturniiri lõpuni jäänud kaheksa vooru, millest kaks toimuvad algaval nädalavahetusel. 

Laupäeval jätkab esimese võidu püüdmist IMsport/Järvamaa, minnes kodusaalis vastamisi turniiritabeli teise LotusTimber/Neemeco SK-ga. Järvamaa meeskonna jaoks muudab olukorra raskemaks teadmine, et heas hoos vastased on võitnud viimased seitse mängu. Seitsmemängulist kaotusteseeriat lõpetada üritav Audentese SG/Noortekoondis võõrustab Liider/Rae valda, viis viimast mängu kaotanud Tallinna Spordikool BMF/Rakvere Võrkpalliklubi, Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi TalTech/Kiilit, ainsana kaotuseta jätkav Tallinna Ülikool tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi ja Võru Võrkpalliklubi/Werro Saaremaad. 

Pühapäeval mängib BMF/Rakvere Võrkpalliklubi kodupubliku ees Liider/Rae vallaga ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi Saaremaaga. Audentese SG/Noortekoondis sõidab külla Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubile, Tallinna Spordikool LotusTimber/Neemeco SK-le, TalTech/Kiili Tallinna Ülikoolile ja IMsport/Järvamaa Võru Võrkpalliklubi/Werrole. 

Tallinna Ülikool hoiab turniiritabelis maksimaalse 14 võiduga esikohta. LotusTimber/Neemeco SK (31 punkti) ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi (30) on võitnud kümme mängu, TalTech/Kiilil (25) ja Eesti Maaülikooli Spordiklubil (24) on kirjas üheksa võitu. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
2.veebruar 2019 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa LotusTimber/Neemeco SK  
2.veebruar 2019 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis Liider/Rae vald  
2.veebruar 2019 kell 13:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  
2.veebruar 2019 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi TalTech/Kiili  
2.veebruar 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool Eesti Maaülikooli Spordiklubi  
2.veebruar 2019 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/ Werro Saaremaa  
3.veebruar 2019 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Liider/Rae vald  
3.veebruar 2019 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi Saaremaa  
3.veebruar 2019 kell 13:00 Pärnu Mai Kool Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Audentese SG/Noortekoondis  
3.veebruar 2019 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Tallinna Spordikool  
3.veebruar 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool TalTech/Kiili  
3.veebruar 2019 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/Werro IMsport/Järvamaa  

Kommenteeri uudist

Meeste esiliigas kohtuvad turniiritabeli liider ja tiitlikaitsja