03.02.202020:15
2019. aasta Põhja regiooni võitja - LooV

Alates tänasest kuni 19. aprillini saab registreeruda Kuusalus ja Käärikul mängitavatele Terviseturniiridele, kuhu on oodatud jõudu katsuma nii algajad kui harrastusvõrkpallurid.

Terviseturniiride eesmärgiks on propageerida liikuvat eluviisi, laiendada võrkpalli kandepinda ning pakkuda jõukohast võistlusväljundit algtasemel võrkpalluritele. Tervisturniiridele saab registreeruda 19. aprillini, ent kirjapanemisega ei tasu ootama jääda, sest tegemist on ühepäevase võistlusega, mis seab võistluste ajakavale piirangud ja nii jätkub kohti vaid kiirematele.

Põhja regioonis toimuvad meeste ja naiste mängud laupäeval, 25. aprillil, päev hiljem selgub võitja segavõistkondade seas. Kõik kohtumised toimuvad Kuusalu Spordihoones. Lõuna regiooni turniirid mängitakse Kääriku spordihoones sama süsteemi alusel, kuupäevadeks samuti 25. ja 26. aprill. 

Iga võistkond võib turniirile kirja panna kuni tosin pallurit, segavõistkondades peab korraga platsil viibima vähemalt kolm naismängijat. Terviseturniiridel mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi, parem kolmest geimist. Iga geimivõit annab turniiritabelisse ühe punkti. Turniiridel ei ole eraldi kohtunikke, nende ülesandeid täidavad osalevate võistkondade esindajad, korraldaja koostatud graafiku alusel.

Täpsemalt on võimalik Terviseturniiride kohta lugeda SIIT. Leheküljelt leiab ka täpsemad juhised registreerumiseks. Osavõtutasu on viis eurot iga registreerunud mängija kohta. 

Kommenteeri uudist

Alates tänasest saab registreeruda Terviseturniiridele