03.02.201916:20
LotusTimber/Neemeco (Foto: Gertrud Alatare)

Meeste esiliigas toimus pühapäeval tõeline maratongeim, mille kallutas 42:40 tulemusega enda kasuks turniiritabeli liider Tallinna Ülikool. Kokku peeti täna kuus kohtumist. 

Seni ainsana vaid võidurõõmu tundnud Tallinna Ülikool jätkas suurepärast seeriat ka TalTech/Kiili vastu, kuigi selleks tuli pingutada maksimaalsed viis geimi. Kaks esimest geimi võitnud, kuid kolmanda ja neljanda kaotanud Tallinna Ülikool oli otsustavas viiendas geimis taaskord edukam, saavutades kodupubliku abiga raske 3:2 (18, 40, -25, -21, 12) võidu. Sander Steinberg panustas võitu 28 punkti, Kaupo Kivisild tõi TalTech/Kiilile 21 punkti. 

Üheksanda järjestikuse võidu teeninud LotusTimber/Neemeco SK mängis kodusaalis 3:0 (12, 14, 21) resultaadiga üle seitsmenda järjestikuse kaotuse saanud Tallinna Spordikooli, Võru Võrkpalliklubi/Werro 3:1 (19, -23, 18, 20) ainsana võiduta jätkava IMsport/Järvamaa ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:0 (20, 12, 16)  Liider/Rae valla. 15 punktiga osutus Rakvere esinduse resultatiivseimaks Tony Tammiksaar, Veiko Raaman vastas Liider/Rae valla ridades 9 punktiga. 

Tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi jäi kodusaalis 1:3 (-22, -18, 19, -18) alla Saaremaale ja Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi 0:3 (-14, -13, -15) kaheksamängulise kaotusteseeria lõpetanud Audentese SG/Noortekoondisele. 

Tallinna Ülikool jätkab maksimaalse 16 võiduga esikohal. LotusTimber/Neemeco SK ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi järgnevad 12 võiduga, Võru Võrkpalliklubi/Werrol ja TalTech/Kiilil on kirjas 10 võitu. 10. veebruaril võõrustab TalTech/Kiili Rakvere esindust. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
3.veebruar 2019 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Liider/Rae vald 3:0 (20, 12, 16) 
3.veebruar 2019 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi Saaremaa 1:3 (-22, -18, 19, -18) 
3.veebruar 2019 kell 13:00 Pärnu Mai Kool Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Audentese SG/Noortekoondis 0:3 (-14, -13, -15) 
3.veebruar 2019 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Tallinna Spordikool 3:0 (12, 14, 21) 
3.veebruar 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool TalTech/Kiili 3:2 (18, 40, -25, -21, 12) 
3.veebruar 2019 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/Werro IMsport/Järvamaa 3:1 (19, -23, 18, 20) 
10.veebruar 2019 kell 13:00 Kiili SH TalTech/Kiili BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  

Kommenteeri uudist

Maratongeimi võitnud Tallinna Ülikool jätkab kaotuseta