23.06.202015:15

Nõo Lihavürsti karikasarja jaanipäevale eelnevale meeste viiendale etapile tuli mängima 11 paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahe-miinuse-tabelisse.

Plussringist jõudsid otsustavatele mängudele Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Kabanen ja Silver Vaino. Läbi miinusringi pääsesid poolfinaali Helger Hääl ja Maksim Ševtšenko ning Hergo Hansman ja Edvard Notberg. Veerandfinaali koatusega jäid viiendat kohta jagama Kaur Kattai ja Steven Meilus ning Aaron Oliver Aaviste ja Madis-Arno Küüsvek.

Poolfinaalides olid kindlamad Hääl ja Ševtšenko ning Hansman ja Notberg, pronksimängu võitsid Pähn ja Kangro. Finaalis suuremat kindlust näidanud Hääl ja Ševtšenko võtsid etapivõidu. Nõo Lihavürsti karikasarja liidriteks kerkisid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, neile järgnevad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning vennad Tammearud. SportID 20-eurose kinkekaardi võitis loosiga Martin Loimet.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuues etapp toimub Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval, 29. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Meeste 5. etapi lõppjärjestus:

1. Helger Hääl - Maksim Ševtšenko

2. Hergo Hansman - Edvard Notberg

3. Ragnar Pähn - Kunnar Kangro

4. Steven Kabanen - Silver Vaino

5. Kaur Kattai - Steven Meilus

5. Aaron Oliver Aaviste - Madis-Arno Küüsvek

7. Reimo Alas - Tõnu Leemet

7. Raigo Strastin - Rait Metsaste

9. Margus Mooses - Martin Loimet

9. Marti Soosaar - Lauri Kinkar

9. Jaanus Unt - Kristjan Unt

 

Kommenteeri uudist

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viienda etapi võitjad on Hääl ja Ševtšenko