20.06.202021:15
    U-14 poisid

    Laupäeval jätkati Tallinnas Metro Capital Arenal Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste teise etapiga, kui võistlustules olid kuni 14-aastased noored. Kokku käis liival 62 võistkonda. 

    Poiste turniiri võitsid Daniil Verhogljad ja Artur Tšuhnenkov, kes esimesel etapil said kirja viienda koha. Tartu etapi parimad Joonah Marten Üprus ja Andres Jefanov olid Tallinnas teised ning Karlis Mardoks ja Reds Martinson kolmandad. Tom Mario Välja ja Kaur Vilpuu said kirja neljanda koha. 

    Tüdrukute esikoha võitsid avaetapil Tartus teise koha saavutanud Lisandra Tatrik ja Mirjam Karoliine Kask. Freia Liisa Palk ja Roosi Brigita Toom mängisid ennast teiseks ning Anni Annus ja Marie Karo kolmandaks. Kirke Kaasik ja Heidi Vahula olid neljandad. Swedbanki pallid võitsid Markus Magomedov ja Marleen Hulkko.

    Reedesed U-18 tulemused on nähtavad SIIN. Homme võistlevad kuni 16-aastased ja esmaspäeval kuni 20-aastased noored. 

     U-14 tüdrukud

     

    Lõplikud paremusjärjetused:

    U-14 tüdrukud
    1. Lisandra Tatrik- Mirjam Karoliine Kask
    2. Freia Liisa Palk -Roosi Brigita Toom
    3. Anni Annus- Marie Karo
    4. Kirke Kaasik- Heidi Vahula

    5.-8. Estere Martinsone- Estere Oša

    5.-8. Marta- Mia Ploomipuu- Hannemai Hanimägi

    5.-8. Marie  Miilen- Kätriin Villems

    5.-8. Sandra Karro- Inger Rummo

    9.-16. Delis Tomasson-  Mirell Loit

    9.-16. Teele Piirimäe- Helis Korjus

    9.-16. Liisa Kivioja- Kertu Kiisholts

    9.-16. Gertu Koik- Hanna Loore Allik

    9.-16. Annabel Lattik- Kendra Jürgens

    9.-16. Ruta Zandere- Elizabete Ekure

    9.-16. Brita Männilaan-  Teele Loho

    9.-16. Emma Lust- Mia Viksi

    17.-24. Susanna Elisabeth Rikand- Mirjam Mäe

    17.-24. Anelle Kukk-  Janette Kund

    17.-24. Kertu Kuhlberg- Riine Maidvee

    17.-24. Pauliine Issak- Serili Aasmäe

    17.-24. Lisette Annion- Elisabeth Kulla

    17.-24. Romi- Liis Aare- Heleri Kuhi

    17.-24. Maria Alas- Frida Randma

    17.-24. Marleen Ojasoo- Berit Saare

    25.-36. Eliise Tammesoo- Signe- Gerda Kants

    25.-36. Anete Pihlak- Ellen Hiiemägi Möls

    25.-36. Skayler Saaristu- Karoli Aasmäe

    25.-36. Anett Gassandra Sütt- Bianka Filantšuk

    25.-36.Merii Laar- Anete Vihandi

    25.-36.Heleri Soodla- Merili Aasmäe

    25.-36. Katrina Rozite-Megija Dzene

    25.-36. Keira Liina Lukas- Kaisa Laidoja

    25.-36. Sanija Strauja- Dinija Ridere

    25.-36. Sandra Lepp- Elis Aasa

    25.-36. Paula Andreson- Karolin Raudla

    25.-36. Iris Tambets- Anett Lang

    37.-41. Marleen Hulkko- Madli Elmik

    37.-41. Marta Telling- Alisia Moskolevskaja

    37.-41.  Kirke Liisa Lukas- Mirell Tammo

    37.-41.Laine Osma- Justine Kalnina

    37.-41. Laura Antson- Grete Mia Kopli

     

    U-14 poisid

    1. Daniil Verhogljad-  Artur Tšuhnenkov
    2. Andres Jefanov- Joonah Marten Üprus
    3. Karlis Mardoks- Reds Martinsons
    4. Tom Mario Välja- Kaur Vilpuu

    5.-8. Kirill Savela – Jakov Kulikov

    5.-8. Aleksandr Bogomolov- Artur Nikkinen

    5.-8. Valters Kirsons- Tomass Blekte

    5.-8. Andri Koitla- Kaur Koitla

    9.-14.  Markus Magomedov- Mattias Thomas Luhaväli

    9.-14.  Rudolfs Alksnis- Kristers Rozits

    9.-14.  Arpo Vahula- Toomas Patrik Parijõgi

    9.-14.  Andreas Voit- Carl Kreek

    9.-14.  Mattias Meresaar- Konrad Jaani

    9.-14. Alex Kuprjanovitš- Andero Tatrik

    15.-21. Anton Aavik- Aksel Aavik

    15.-21. Roberts Vavere- Toms Zuza

    15.-21. Vesse Ohno- Tinto Kuusk

    15.-21. Otto Ojasaar- Johannes Lokko

    15.-21. Mattias Püvi- Ralf Kahu

    15.-21. Hendrico Kuusk- Silver Veskimeister

    15.-21. Kristjan Akel- Mark Norman Soome

     
     
     

    Kommenteeri uudist

    Swedbank karikavõistluste teine etapp jätkus U-14 vanuseklassiga