22.06.202018:55
    U-20 noormehed

    Tallinnas Metro Capital Arenal toimunud Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste teisele etapile tõmmati joon alla esmaspäeval, kui medalite eest mängisid kuni 20-aastased noored. Kokku käis rannaliival 27 võistkonda - noormeeste konkurentsis 14 ja neidude arvestuses 13.  

    Noormeeste arvestuses võitsid esikoha Rasmus Meius ja Kaur Erik Kais, kes esimesel etapil kaasa ei teinud. Rauno Haidla ja Karmo Saviauk saavutasid hõbe- ning Krist Talvist ja Markus Maila pronksmedali. 

    Neidude konkurentsis võitsid sarnaselt avaetapile kuldmedali Karolina Tšuhnenkova ja Aljona Tšuhnenkova. Helerin Hansman ja Karlotta Kattai teenisid teise koha, Liisa-Lotta Jürgenson ja Lisette Pihor mängisid ennast kolmandaks. Swedbanki palli võitsid Anette Arak ja Egert Roodi.

    Reedesed U-18 tulemused on nähtavad SIIN, laupäevased U-14 tulemused SIIN ja pühapäevased U-16 tulemused SIIN. Reitingud on leitavad SIIN. Sarja kolmas etapp toimub 3.-5. juulil Kohila Rannavollekeskuses, registreeruda saab SIIN.

    U-20 neiud

    Lõplikud paremusjärjetused:

    U20 noormehed

    1. Rasmus Meius- Kaur Erik Kais

    2. Rauno Haidla- Karmo Saviauk

    3. Krist Talvist- Markus Maila

    4. Jasper Laus- Martin Voit

    5.-8. Kevin Kuldma- Markus Kuusk

    5.-8. Kristo. Joosep Peterson- Jaak Looring

    5.-8. Jan Stog- Markus Kohtla

    5.-8. Meris Pärna- Karmo Stamm

    9. Krister Õun- Egert Roodi

    10. Remo Torn- Jasper Frey

    11. Joosep Põldma- Joosep Vihandi

    12. Rasmus Klaas- Juhan Varik

    13. Markus Salum- Karl Jakobson

    14. Jan Kuldar Kuusik- Karl Hellrand

     

    U20 neiud

    1. Karolina Tšuhnenkova- Alena Tšuhnenkova

    2. Helerin Hansman- Karlotta Kattai

    3. Liisa-Lotta Jürgenson- Lisette Pihor

    4. Maike Kadaja- Karoli Mägi

    5.-8. Maren Mõrd- Ragne Rahuoja

    5.-8. Karmeli Kaasik- Marta Kann

    5.-8. Anette Arak- Maarja Kõiv

    5.-8.Tuuli Loho- Kaili Laanemets

    9. Kertu Jõgi- Laura- Liisa Maiste

    10. Maria Saaron- Stefi Siht

    11. Hannah Rosenfeld- Merilin Parts

    12. Emma Vahelaan- Annabel Ilisson

    13. Grete Isabel Huik- Lill Kandimaa

     

    Kommenteeri uudist

    Swedbank karikavõistluste teise etapi lõpetasid kuni 20-aastased noored