21.06.202021:55
    U-16 tütarlapsed

    Tallinnas Metro Capital Arenal jätkuvatel Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste teisel etapil käisid täna liival kuni 16-aastased noored, kui võistlustules oli 44 tütarlaste ja 33 poeglaste võistkonda. 

    Kuni 16-aastaste tütarlaste arvestuses võitsid sarnaselt avaetapile esikoha Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai. Mia Marta Miller ja Lill Kandimaa saavutasid hõbe- ning Ronja Lydia Vehmanen ja Marta Tali pronksmedali. Maria Allik ja Maarja Allik lõpetasid turniiri neljanda kohaga. 

    Poeglaste konkurentsis vahetasid avaetapi kolmanda koha Tallinnas esikoha vastu Johann Mattias Üprus ja Ranel Rahuoja. Avaetapi ühekandad Tristan Täht ja Tristan Urb lõpetasid täna teise ning Edvards Kruminš ja Ernests Gutmanis kolmanda kohaga. Swedbanki palli võitsid Timo Raidoja ja Lisandra Krass. 

    Reedesed U-18 tulemused on nähtavad SIIN ja laupäevased U-14 tulemused SIIN. Homme panevad teisele etapile punkti kuni 20-aastased noored.  

     U-16 poeglapsed

    Lõplikud paremusjärjetused:

    U-16 tütarlapsed
    1. Grete Jürgenson- Karlotta Kattai
    2. Mia Marta Miller- Lill Kandimaa
    3. Ronja Lydia Vehmanen – Marta Tali
    4. Maria Allik- Maarja Allik

    5.-8. Anni Põldma – Liisa Põldma

    5.-8. Laura Rannaväli- Nora Lember

    5.-8. Anette Arak- Mari Lii Kuivonen

    5.-8. Carmel Vares- Merili Kõrvel

    9.-16. Carmen Tiffany Tuisk- Astrid Bogdanov

    9.-16. Greete Kõiv- Roosi Brigita Toom

    9.-16. Freia Liisa Palk- Gerda Kõiv

    9.-16. Lisandra Sepp- Emma Vilberg

    9.-16. Lisandra Tatrik- Mirjam Karoliine Kask

    9.-16. Annika Stimmer- Merili Maidlas

    9.-16. Kaisa Kreela- Lisette Lehtme

    9.-16. Elis Prunt- Miia- Mari Piirmets

    17.-28. Karmen Umsaar- Katariina Peipman

    17.-28. Kaisa Rei- Hanna Koks

    17.-28. Helena Paas- Annabel Marist

    17.-28. Lisethe Kruus- Marit Anette Huik

    17.-28. Anni Annus- Marie Karo

    17.-28. Mia Liiva- Hanna Liise Nälk

    17.-28. Emili Välkman- Maarja Sau

    17.-28. Sandra Sereda- Lyana- Delya Steinberg

    17.-28. Liisi Laus- Saskia Leht

    17.-28. Elisabeth Lindmaa- Lisandra Krass

    17.-28.  Cäthrin Adamson-Keitlin Haamann

    17.-28. Karolin Elisabeth Viet- Iris Pajumäe

    29.-42. Marleen Viir- Miina Vänt

    29.-42. Marta- Mia Ploomipuu- Hannemai Hanimägi

    29.-42. Hannela Haavel- Brigitta Puusta

    29.-42. Marleen Erg- Maarja- Liisa Polman

    29.-42. Liis- Marii Vilem- Helen Rahuoja

    29.-42. Kirke Liise Lukas- Säde Sibul

    29.-42. Emma Joonas- Laura Naudi

    29.-42. Kertu Kubi- Hanna Provotorov

    29.-42. Saara Metsoja- Pauliine Issak

    29.-42. Rebecca Pent- Merili Heinaru

    29.-42. Caroline Velsberg/Maria Zabelina

    29.-42. Alondra Tobreluts – Lilii Lill

    29.-42. Anna Kukemelk- Mirtel Kuuse

    29.-42. Aliise- Marie Tamme- Anete Vihandi

    43.-44. Valeria Palusaar- Maria Puusepp

    43.-44. Tuuli Pärnapuu- Liisa Kivioja

     

     
    U-16 poeglapsed
    1. Johann Mattias Üprus- Ranel Rahuoja
    2. Tristan Täht- Tristan Urb
    3. Edvards Kruminš- Ernests Gutmanis
    4. Joosep Tõrs- Kaspar Kaljur

    5.-8. Matiss Salkovskis- Karlis Jaundzeikars

    5.-8. Jakob Vilhelm Maikalu- Juhan Kinks

    5.-8. Mati Juus- Hendrik Kose

    5.-8. Evert Vaher- Ott Markus Viltrop

    9.-16. Endri Sutt- Darek Vahemets

    9.-16. Paul MIhkel Maasalu- Sten Markus Taasväli

    9.-16. Karl Eerik Läänaru- Kristofer- Steven Kuldma

    9.-16. Kerdo Jürisoo- Rasmus Kivari

    9.-16. Patrick Saimre- Karl Henrik Liive

    9.-16. Ralf Aros- Andris Vahula

    9.-16. Margus Mandel- Lucas Gurimski

    9.-16. Marten Stopkin- Jasper Jakobson

    17.-22. Domenik Lynnik- Georgi Sitnikov

    17.-22. Armani Sults- Lauri Kübard

    17.-22. Marten Uiboupin- Patrick Pilve

    17.-22. Mihhail Kalin- Gleb Sahharov

    17.-22. Robin Rohula- Ronald Puhk

    17.-22. Jakob Põldma- Kaarel Mäesalu

    23.-33. Marten Leosk- Uku Saag

    23.-33. Miko Eha- Robert Kulikovski

    23.-33. Ott Matthias Leppmets- Holger Jänes

    23.-33.Timo Raidoja- Ron Rudolf Teesaar

    23.-33. Tõnis Hendrik Tallo- Kristjan Unt

    23.-33. Kristofers Jonass- Karlis Lielmanis

    23.-33. Klavs Priede- Jorens Sturis

    23.-33. Aleksander Sarapuu- Alex Laats

    23.-33. Taury Kiipus- Mikk Maurer

    23.-33. Arti Raul Aavik- Mihkel Tingas

    23.-33. Aksel Majamees- Robert Sander

     

     

    Kommenteeri uudist

    Kuni 16-aastased noored mängisid Swedbank karikavõistluste teisel etapil