11.07.201915:30

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste seitsmendale etapile tuli mängima 13 meespaari. Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist tulid võidukalt läbi Kevin Helimets ja Kristo Fedoritš ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Miinusringist võitlesid ennast esinelikusse edetabeli liidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Lauri Lehiste ja Priit Tigane ning Kunnar Kangro ja Martin Loimet.

Poolfinaalides olid võidukad Meilus ja Lääne ning Helimets ja Fedoritš, kullaheitluses jäid peale Helimets ja Fedoritš. Kolmas koht kuulus SK DUO noormeestele Hansmanile ja Junkinile. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad soliidse edumaaga Meilus ja Lääne, teist kohta hoiavad Hansman ja Junkin, kolmandaks kerkisid Maask ja Järvpõld.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kaheksas etapp toimub Tartu Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval, 15. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine SIIN

 

Meeste seitsmenda etapi lõppjärjestus:

1. Kevin Helimets - Kristo Fedoritš

2. Johann Olaf Lääne - Steven Meilus

3. Hergo Hansman - Andreas Junkin

4. Sten Maask - Janno Järvpõld

5. Lauri Lehiste - Priit Tigane

5. Kunnar Kangro - Martin Loimet

7. Rauno Kink - Mikk Kesküla

7. Egon Pentjärv - Tõnu Leemet

9. Rainer Järv - Madis Küüsvek

9. Margus Kodu - Anti Kivi

9. Sander Lepp - Edvard Notberg

9. Henry Patzig - Marti Soosaar

13. Marek Peterson - Koit Vaino

 

Kommenteeri uudist

Helimets ja Fedoritš noppisid Nõo Lihavürsti karikasarjas etapivõidu