13.01.201914:10
TalTech/Tradehouse - Saaremaa

Naiste Eesti meistrivõistlustel kindlustas turniiritabeli teist kohta TalTech/Tradehouse, võites kolmes geimis Famila/Võru Võrkpalliklubi.

Põhiturniiri esimeses ringis võõrsil Võru naiskonda 3:1 tulemusega võitnud TalTech/Tradehouse tänases kodusaalis peetud kohtumises võrulannadele geimi ei loovutanud, saavutades 3:0 (21, 15, 22) võidu. Võitjate poolel tegi silmapaistva partii Raili Kont-Kontson, kes tõi rünnakul 16 ja pallingul 4 punkti. Mängu parim oli ka Kont-Kontsoni kasutegur +13. Marcella Raud assisteeris 11 punktiga, Hanna-Liisa Ilves tõi Võru naiskonnale 12 puntki.

Võõrustajad olid paremad kõikides statistilistes elementides, eriti suurelt pallingul, kus jäädi peale punktidega 15-4. Rünnakul oli koduvõistkond edukam protsentidega 35-28 ja pallingu vastuvõtul 52-45. Blokipunkte kogus TalTech seitse ja Võru viis.

Turniiritabeli teist kohta kindlustanud TalTech/Tradehouse on üheksast mängust võitnud seitse, viiendal kohal jätkav Famila/Võru Võrkpalliklubi kaheksast kolm. Kolmapäeval võõrustab tabeli kuues naiskond Tallinna Ülikool kaks kohta kõrgemal asuvat Audentese SG /Noortekoondist.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
13.jaanuar 2019 kell 13:00 TalTech Spordihoone TalTech/Tradehouse Famila/Võru VK 3:0 (21, 15, 22)
16.jaanuar 2019 kell 17:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Ülikool Audentese SG /Noortekoondis Live-skoor
17.jaanuar 2019 kell 18:00 Võru Spordikeskus Famila/Võru VK Audentese SG /Noortekoondis Live-skoor