09.07.201920:30

Pirita rannavolle karikasarja teisele etapile oli kokku tulnud 16 naispaari. Kokku peeti 35 mängu, mis tähendas äkksurmata süsteemi tõttu kõikides mängudes üht geimi 21 punktini.

Alagrupist jõudsid täiseduga veerandfinaali kolm paari Mals ja Säästla, Oja ja Sild ning Toomela ja Ostrov. Mals ja Säästla pidid veerandfinaalis tunnistama paari Aasorg ja Loorman ning Oja ja Sild esimese etapi võitjate Nõlvak ja Paalo paremust. "Eks ühe õhtu turniiride puhul ongi pall veel ümmargusem. Tuleb end kohe käima saada, sest ajakavas püsimiseks ei ole võimalik täispikka mängu teha," tõdes ürituse peakorraldaja Inga Parve.

Teistest veerandfinaalidest pääsesid edasi Toomela ja Ostrov võiduga Tishleri ja Suu ning Meho ja Kuuse Böckleri ja Nelise üle. Toomela ja Ostrov alistasid poolfinaalis paari Aasorg ja Loorman. Mehol ja Kuusel õnnestusid ka poolfinaalis pea kõik sooritused - südi kaitsemänguga, võimatute pallide päästmisega ja nutikate rünnakute realiseerimisega jätsid nad Nõlvaku ja Paalo finaalist välja. Finaalis olid Ostrov ja Toomela paremad Mehost ja Kuusest, saavutades nii etapivõidu. Pronksimatš kujunes punkt-punkti heitluseks, kord peal üks, siis teine võistkond. Siiski suutsid Nõlvak ja Paalo pärast kibedat poolfinaalkaotust enda sooritusi maksimeerida ja neile kuulus seega kolmas koht.

Toomela sõnul aitasid neid finaalini Ostrovi servid, mis olid vastastele ebasobivad. Oma serviga jäid rahule ka teisele kohale tulnud Kuuse ja Meho. "Suutsime vastased oma serviga võrgust eemal hoida ning see toitis meid," sõnasid Kuuse ja Meho. Ostrov kiitis ka koostööd Toomelaga: "rasketel hetkedel saab teda usaldada." Finaali tegi võitjate sõnul huvitavaks asjaolu, et mängiti oma kunagiste paariliste vastu ning teineteise taktikat tuntakse hästi. 

Auhinnalaua katsid sel korral Nopri Talumeierei ja KUMA Design. Korraldajad tänavad toetajaid.

Juulikuus toimub Pirital etapp igal esmaspäeval. 15. juulil stardivad mehed, 22. juulil on taas naiste kord ja 29. juulil on jällegi liival mehed. 15. juuli meeste avaetappi jäädvustab Gertrud Alatare ning toetavad Maks&Moorits ja Beach Box Camps. Registreeru SIIN

Kommenteeri uudist

Pirita rannavolle karikasarja teise etapi võitsid Toomela ja Ostrov