10.03.201916:10
EVF karikavõitja Viljandi Spordikool I (Foto: Külli Leola)

Pühapäeval Võru Spordikeskuses lõppenud kuni 16-aastaste tütarlaste EVF karikavõistluste I finaalturniiril saavutas esikoha Viljandi Spordikool I. Järgnesid koduvõistkond Võru Spordikool ja Selver Tallinn Spordikool I.

EVF karikavõitjaks kroonitud Viljandi Spordikooli tütarlapsed võitsid ainsatena kõik seitse mängu, loovutades seejuures vaid ühe geimi (2:1 võidumängus Võrule). Viis võitu võtnud Võru tütarlastele riputati kaela hõbe- ja samuti viis võitu noppinud Selveri tütarlastele pronksmedalid. Seejuures sai teise ja kolmanda koha määramisel otsustavaks omavaheline mäng, mis lõppes Selveri 0:2 (-18, -22) kaotusega. 

Esimesena medalita jäänud Rakvere Spordikool teenis nelja võiduga neljanda koha. Keila Võrkpallikool tuli kolme võiduga viiendaks ja Tartu Spordiselts Kalev I samuti kolme võiduga kuuendaks. Viienda-kuuenda koha määramisel sai otsustavaks Keila 2:1 (-19, 21, 8) paremus omavahelises kohtumises. Ühe võidu kogunud Kohila VK/Kohila Vineer oli seitsmes ja ainsana võiduta jäänud Võrkpalliklubi Täht Tallinn kaheksas. 

Parimad mängijad: Sonja Siimson (Viljandi Spordikool I), Salme Adeele Hollas (Võru Spordikool), Maria Saaron (Selver Tallinn Spordikool I) ja Ronja Lydia Vehmanen (Rakvere Spordikool). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN

Käimasoleval hooajal on C-vanuseklassi tütarlapsed juba korra omavahel kohtunud, kui detsembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha Selver Tallinn Spordikool I, kes seitsmes mängus vastastele geimi ei loovutanud. Viljandi Spordikool I saavutas teise ja Rakvere Spordikool kolmanda koha. 

Võru Spordikool

Parimad mängijad

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Viljandi Spordikool I 7 14 14:1 7/7 
2. Võru Spordikool 5 12 12:6 7/7 
3. Selver Tallinn Spordikool I 5 12 10:5 7/7  
4. Rakvere Spordikool  4 11 9:7 7/7 
5. Keila Võrkpallikool  10  9:10  7/7 
6. Tartu Spordiselts Kalev I  10  7:9  7/7  
7. Kohila VK/Kohila Vineer 2:12  7/7  
8. Võrkpalliklubi Täht Tallinn
0 7 1:14 7/7    

 

Ajakava (Võru Spordikeskus): 

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 08.03.2019 13:00

Kohila VK/Kohila Vineer - Võru spordikool

0:2 (-19, -13) 

2.

R 08.03.2019 13:00

Viljandi spordikool I - Tartu Spordiselts Kalev I

2:0 (25, 18) 

3.

R 08.03.2019 14:00

Keila võrkpallikool - Selver Tallinn spordikool I

1:2 (14, -27, -13) 

4.

R 08.03.2019 14:00

Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Rakvere spordikool

0:2 (-10, -19)

5.

R 08.03.2019 15:15

Tartu Spordiselts Kalev I - Võru spordikool

2:1 (-13, 22, 11) 

6.

R 08.03.2019 15:15

Viljandi spordikool I - Kohila VK/Kohila Vineer

2:0 (17, 17) 

7.

R 08.03.2019 16:15

Rakvere spordikool - Keila võrkpallikool

2:1 (22, -23, 9) 

8.

R 08.03.2019 16:15

Selver Tallinn spordikool I - Võrkpalliklubi Täht Tallinn

2:0 (9, 23) 

9.

L 09.03.2019 11:00

Viljandi spordikool I - Keila võrkpallikool

2:0 (19, 18) 

10.

L 09.03.2019 11:00

Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Võru spordikool

0:2 (-15, -11) 

11.

L 09.03.2019 12:00

Rakvere spordikool - Selver Tallinn spordikool I

0:2 (-21, -23) 

12.

L 09.03.2019 12:00

Tartu Spordiselts Kalev I - Kohila VK/Kohila Vineer

2:0 (18, 20) 

13.

L 09.03.2019 14:00

Võru spordikool - Viljandi spordikool I

1:2 (22, -27, -4) 

14.

L 09.03.2019 14:00

Keila võrkpallikool - Võrkpalliklubi Täht Tallinn

2:1 (10, -20, 10) 

15.

L 09.03.2019 15:00

Rakvere spordikool - Kohila VK/Kohila Vineer

2:0 (20, 14) 

16.

L 09.03.2019 15:00

Selver Tallinn Sp.kool I - Tartu Spordiselts Kalev I

2:0 (18, 15) 

17.

L 09.03.2019 16:00

Võru spordikool - Keila võrkpallikool

2:1 (-23, 20, 6) 

18.

L 09.03.2019 16:00

Viljandi spordikool I - Võrkpalliklubi Täht Tallinn

2:0 (5, 14) 

19.

L 09.03.2019 17:00

Tartu Spordiselts Kalev I - Rakvere spordikool

0:2 (-22, -13) 

20.

L 09.03.2019 17:00

Kohila VK/Kohila Vineer - Selver Tallinn Sp.kool I

0:2 (-18, -16) 

21.

P 10.03.2019 10:00

Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Tartu SS Kalev I

0:2 (-14, -21)

22.

P 10.03.2019 10:00

Keila võrkpallikool - Kohila VK/Kohila Vineer

2:0 (14, 12)

23.

P 10.03.2019 11:00

Selver Tallinn spordikool I - Võru spordikool

0:2 (-18, -22)

24.

P 10.03.2019 11:00

Rakvere spordikool - Viljandi spordikool I

0:2 (-14, -9)

25.

P 10.03.2019 12:00

Tartu Spordiselts Kalev I - Keila võrkpallikool

1:2 (19, -21, -8) 

26.

P 10.03.2019 12:00

Kohila VK/Kohila Vineer - Võrkpalliklubi Täht Tallinn

2:0 (19, 15) 

27.

P 10.03.2019 13:00

Võru spordikool - Rakvere spordikool

2:1 (23, -22, 7) 

28.

P 10.03.2019 13:00

Selver Tallinn spordikool I - Viljandi spordikool I

0:2 (-23, -17) 

Kommenteeri uudist

Viljandi tütarlapsed võtsid EVF karikavõistlustel kuldmedali