10.03.202013:40
Kristiine Miilen Kreekas.

Sel hooajal Kreeka meistriliigas Pannaxiakose naiskonnas pallinud Eesti rahvusnaiskonna nurgaründaja Kristiine Miilen liikus hooaja lõpus Prantsusmaale Beziers´i.

Et Pannaxiakosel ei õnnestunud Kreeka meistrvõistlustel ega karikasarjas kõrgete kohtade nimel heidelda, lubati eestlannal Prantsusmaa klubi pakkumine vastu võtta. "Klubi ei suutnud oma eesmärke täita ei meistriliigas ega karikas, seega ei teinud me takistusi, kui Kristiine sai kolm mängu enne hooaja lõppu hea pakkumise Prantsusmaalt. Oleme talle tänulikud - Kristiine andis igas trennis ja mängus endast 100%. Oleme uhked, et saime koostööd teha ja soovime talle tulevikus kõike head," ütles klubi oma kodulehe vahendusel. Miilen oli Pannaxiakose üks liidreid, viimaseks jäänud mängus tõi eestlanna koguni 29 punkti.

“Olen väga rahul, et Kreekasse läksin. Isegi üllatavalt rahul. Liiga tase oli parem kui ootasin, pealegi ühtlane. Jah, mängude korraldusliku poole pealt ei anna kreeklaste tegemisi näiteks Eesti koondisega võrrelda, aga treener oli hea ja mänguaega sain palju,” ütles Miilen intervjuus portaalile Võrkpall 24. "Tean Beziers’ peatreenerit ja paljusid mängijaid, osad nendest mängisid minuga samal ajal Soome liigas ja osad Prantsusmaal (Miilen on varasemalt mänginud kahes Prantsusmaa klubis – toim.). Olen Beziers’ vastu varasemalt mänginud ja mäletan, et seal on mängudel kohal isegi orkester. Atmosfäär peaks seega hea olema,” lisas Miilen ootusärevalt.

Beziers on Prantsusmaa liigas neljandal kohal ehk play-offi koha kindlustanud. Lisaks mängitakse poolfinaalis CEV Challenge Cupil, kus vastaseks on Kreeka klubi Piraeuse Olympiacos.

Kommenteeri uudist

Miilen siirdus Kreekast Prantsusmaa kõrgliiga tippklubisse