Venemaal Kaasanis lõppenud kuni 18-aastaste rannavõrkpalli Euroopa meistrvõistlustel said meie noormehed Rasmus Meius ja Märt Tammearu kaheksanda ning neiud Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt 25. koha.

Kui meie neidude jaoks piirdus EM kahjuks vaid kolme alagrupikohtumisega, siis Meius ja Tammearu pidasid Venemaal kaheksa matši. Alagrupifaasis võitsid meie noormehed kolmest mängust kaks, mis andis kvarteti täiseduga läbinud Valgevene paari Vladislav Davõskiba/Aleksei Ratutski järel teise koha. Väljalangemismängudes mindi alustuseks 24 parema seas vastamisi põhjanaabrite Oskari Keskineni ja Väinö Rahkoga. Suurt vastupanu selles ringis ei kohatud ja 28 minuti järel oli meie noormeestel 21:8, 21:15 võit taskus.

Pääsu eest veerandfinaali seisis ees duell ungarlaste Artúr Hajósi ja Bence Attila Stréliga. Läksid uued 28 minutit ja meie meestel 21:15, 21:13 võit kirjas. Kaheksa parema seas kohtusid Meius ja Tammearu idanaabrite Deniss Šekunovi ja Timur Jermotikuga. Tasavägine lahing kulmineerus pooletunnise mängu järel kahjuks Venemaa paari 22:20, 21:15 võiduga.

Kohtadele 5.-8. peetud turniiril jäid meie noormehed 22:20, 9:21, 13:15 alla sakslastele Julian Helmut Lorentzile ja Rudy Schneiderile ning Norra paarile Nils Gunnar Ringøen/Eivind Brekke 21:23, 14:21.

Noormeeste seas võtsid kodupubliku rõõmuks venelased koguni kolmikvõidu. Meie paari medalikonkurentsist lükanud Šekunov/Jermotik pälvisid pronksi, ülimalt tasavägises finaalis alistasid Pavel Šustrov/Aleksei Gussev 23:21, 22:20 Nikolai Tšuhhenkovi ja Aleksei Arhipovi.

Ka neidude turniiril jäi kuldmedal kodumaale, kui tšempioniteks krooniti Maria Voronina/Maria Botšarova.